Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Mieczysław Śmiałek

Specjalizacje:

Internista, Psychiatra

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 59
Ostatnie 7 dni 403
Odsłon w zeszłym miesiącu 1653

O lekarzu

Szukasz opinii? Od jakiegoś czasu dają we znaki nieprzyjemne objawy w Twoim organizmie? Zgłębiasz wiedzę, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Mieczysław Śmiałek jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wahania oraz proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po przeprowadzonych badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Newralgicznymi przypadłościami, które lekarz Mieczysław Śmiałek diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Mieczysław Śmiałek zgłoś się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Mieczysław Śmiałek przyjmuje w placówce Gabinet Lekarski, pod adresem ul. A. Kordeckiego 4. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (psychiatra)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWarszawa - znani lekarze

Zofia Żórawińska stomatolog, Adam Pućko ginekolog, Jerzy Jagiełło internista, Tomasz Rabiński stomatolog, Olga Barc-Walkiewicz internista, Grzegorz Rousseau okulista, Jerzy Kuboń stomatolog, Maciej Wróblewski chirurg, Marcin Maciejak stomatolog, Mirosław Jarosz gastrolog, Andrzej Stróżyński endokrynolog, Monika Karpińska pediatra, Wiesława Błaszak-Ciećwierska internista, Wojciech Hautz okulista, Danuta Jasińska internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza