Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 3.70 z 3 opinii

lekarz Mieczysław Maziarz

Specjalizacje:

Internista, Nefrolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 41
Ostatnie 7 dni 329
Odsłon w zeszłym miesiącu 1503
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 3

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od dłuższego momentu wyczuwasz niepokojące symptomy w Twoim ciele? Rozpatrujesz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Mieczysław Maziarz jest dyplomowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Astma i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wahania jak również zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wszystkich badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Podstawowymi zaburzeniami, które lekarz Mieczysław Maziarz diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Mieczysław Maziarz zarejestruj się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zaproponuje, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Kolbuszowa (woj. podkarpackie), Mieczysław Maziarz przyjmuje w placówce Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, pod adresem ul. Grunwaldzka 4. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (nefrolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 3.7

Świetny lekarz ciesze się ze do niego trafiliśmy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Przykro mi to pisać, ale niestety nie mogę się zgodzić z poprzednią opinią. W naszym przypadku doktor Maziarz nie pomógł, ale wręcz zaszkodził, bo w sytuacji kiedy bardzo liczył się czas nie zrobił nic, poza codziennym w szpitalu ważeniem i mierzeniem ciśnienia.Od doktora nie otrzymaliśmy żadnych informacji na temat choroby, wszelkie próby rozmowy kończyły się tłumaczeniem , że teraz nie ma czasu. Dobrze, że szybko trafiliśmy do innej pani nefrolog, która była bardzo zdziwiona sposobem " leczenia", które oferował pan Maziarz. Przykre, ale niestety prawdziwe.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

bardzo zła

Dr Maziarz to najbardziej wyrozumiały lekarz na świcie. Nie odmówi nikomu, kto jest potrzebujący. Zawsze dostępny i gotowy nieść pomoc zawsze tam, gdzie jest ona niezbędna. Polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kolbuszowa - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Kolbuszowa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza