Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Michał Szuber
średnia 3.00 z 2 opinii

dr n. med. Michał Szuber

Specjalizacje:

Ginekolog, Endokrynolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 55
Ostatnie 7 dni 438
Odsłon w zeszłym miesiącu 1792
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 15

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Endokrynolog)
Wizyta lekarska (Ginekolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 3

Świetny i mądry fachowiec. Uprzejmy i taktowny. Bardzo mi pomógł z problemem zajścia w ciąże. Dzięki jego leczeniu mam ukochaną córeczkę.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pan Michał, może i jest specjalista... jednak z kulturĄ osobistą ma mało do czynienia. Będą u niego w 20 tygodniu zagrożonej ciąży doświadczyliśmy bardzo niemiłej sytuacji. Po pierwsze doktor miał pretensje, iż na badanie USG weszliśmy we dwójkę, po badaniu był bardzo niekulturalny i chamsko się odzywał do męża, po czym jak zabrakło mu argumentów ustnych prawie wypchnął nas z gabinetu. Z nerw Pan Michał na wyniku badać USG umieścił opis sytuacji, oczywiście ze swojego punktu widzenia. Po złożeniu skargi na lekarza w Medicover i żądaniu usunięcia komentarza z wyniku badać i w razie konieczności konfrontacji lekarz stwierdził, że nic nie będzie usuwał i nie czuje się w żaden sposób winny zaistniałem sytuacji. Reasumując: bardzo niemiły i nieprzyjemny lekarz, pretensjonalny, egoistyczny, wykazujący się brakiem profesjonalizmu a co chyba najgorsze, przenoszący swoje prywatne sprawy na pacjentów i odnotowywanie na ich wynikach badań głupich i kłamliwych komentarzy.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

bardzo zła


Poznań - znani lekarze

Maria Nowak lekarz rodzinny, Beata Ilska anestezjolog, Michał Walczak ortopeda, Ariel Wiśniewski lekarz rehabilitacji medycznej, Elżbieta Safian internista, Maja Kucharska-Janińska stomatolog, Marcin Szuster psychiatra, Leszek Wawrzyniak ginekolog, Anna Posadzy-Małaczyńska internista, Irena Markuszewska ginekolog, Elżbieta Wójcik internista, Grażyna Burak-Bukowska internista, Izabela Katyńska internista, Paweł Surdziel ortopeda, Agnieszka Kamińska pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz ginekologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza