Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Michał Sieński,
średnia 5.00 z 1 opinii

mgr Michał Sieński

Specjalizacje:

Psycholog


O lekarzu

Specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii zaburzeń osobowości przeznaczonej dla pacjentów cierpiących na chroniczne trudności w funkcjonowaniu emocjonalnym i społecznym. Doświadczane problemy, które kwalifikują do tego typu leczenia mogą objawiać się w postaci długotrwałych kłopotów w związku, depresji, lęku, fobii, nadużywania substancji psychoaktywnych, czy napadów agresji.

Rozpoczęcie terapii każdorazowo poprzedzam spotkaniami konsultacyjnymi i przeprowadzeniem diagnozy, która będzie determinować formę i częstotliwość właściwego leczenia.
Ponadto, prowadzę krótkoterminową pomoc psychologiczną w postaci interwencji kryzysowej. Forma ta dedykowana jest osobom doświadczającym przejściowych trudności adaptacyjnych, które pojawiły się w obliczu wymagających wydarzeń życiowych.

Swoje doświadczenie zawodowe zbierałem w placówkach zajmujących się pomocą pacjentom cierpiącym na zaburzenia psychiczne, w tym uzależnienia. Najdłużej zawodowo związany byłem z Miejskim Centrum Interwencji Kryzysowej w Poznaniu, gdzie świadczyłem pomoc psychologiczną osobom, które doznawały trudności adaptacyjnych, m.in. osobom doznającym przemocy w rodzinie, członkom rodzin osób chorych psychicznie, jak również ofiarom wypadków i zdarzeń losowych.

Jestem absolwentem Instytutu Psychologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie kontynuuję kształcenie zawodowe w ramach studiów doktorskich, jak również prowadzę badania naukowe dotyczące psychologicznych konsekwencji traumatycznych wydarzeń życiowych m.in. doznawania przemocy w rodzinie, czy wychowywania się w rodzinie alkoholowej. Ponadto, ukończyłem Kurs Podstaw Psychoterapii Psychodynamicznej i kontynuuję kształcenie w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Wizyta trwa 45 minut
Proszę o umawianie się telefonicznie.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Specjalista wysokiej klasy. Szybki kontakt. Przesympatyczny. Dysponuje olbrzymią wiedzą, świetnie przygotowany, wszystko było w porządku, tłumaczy wszelkie problemy, polecam z całego serca.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza