Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Michał Gaworczyk

Specjalizacje:

Internista, Lekarz rodzinny

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 37
Ostatnie 7 dni 315
Odsłon w zeszłym miesiącu 1401
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 2

O lekarzu

Szukasz opinii? Od dłuższego czasu doskwierają Ci niepokojące sygnały w Twoim ciele? Rozważasz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Michał Gaworczyk jest dyplomowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wahania a ponadto proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wykonanych badaniach przygotuje dedykowany plan i sposób leczenia. Przeważającymi dolegliwościami, które lekarz Michał Gaworczyk diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Michał Gaworczyk umów się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Michał Gaworczyk przyjmuje w placówce Medycyna Rodzinna, pod adresem ul. Belgradzka 18. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Jestem bardzo zadowolony. Pełen konkret. żetelny. Miły. Dysponuje olbrzymią wiedzą. Profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Gabinet może być. Skuteczny. Polecam wszystkim!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobry i rzeczowy. Doskonałe podejście do pacjenta. Sympatyczny! Ma doskonały kontakt z pacjentem. Dokładny! Wyciąga z każdej choroby i dolegliwości! Wszystkim szczerze polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarze

Krzysztof Krajka stomatolog, Elżbieta Bukowicz-Wołczkiewicz pediatra, Marek Fijewski lekarz medycyny pracy, Elżbieta Żochowska radiolog, Maria Noszczyk dermatolog, Małgorzata Nowicka-Olejko stomatolog, Agnieszka Kopacz dietetyk, Beata Abramczuk internista, Małgorzata Rajchert-Lewandowska psycholog, Hanna Mazurkiewicz pediatra, Ewa Fitak stomatolog, Jadwiga Dowgiałło-Smolarczyk ginekolog, Stefania Steckiewicz neurolog, Piotr Godek ortopeda, Piotr Świąder chirurg

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza