Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Michał Czarnowski,
średnia 5.00 z 4 opinii

lekarz dentysta Michał Czarnowski

Specjalizacje:

Stomatolog


O lekarzu

Ukończyłem studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Jako inicjator i współorganizator specjalistycznych, międzynarodowych konferencji, miałem przyjemność i zaszczyt poznać największe autorytety w branży, miałem możliwość czerpać z ich wiedzy. Podczas studiów przewodniczyłem oraz byłem członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Brałem też udział w licznych zagranicznych wymianach, m.in. pobierałem nauki w Turcji, Serbii, Armenii.

Od chwili zakończenia edukacji formalnej, podnoszę swoje kwalifikację uczestnicząc w licznych szkoleniach specjalistycznych (zarówno w kraju, jak też za granicą), umiejętności szlifuję pod czujnym okiem najwybitniejszych, światowych specjalistów z zakresu nowoczesnej implantologii, endodoncji, protetyki.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 5

Dr Czarnowski Michał - lekarz dentysta przyjmujący w Czar-Dent. Jestem jego pacjentem od prawie dwóch miesięcy, przy czym odbyłem dopiero 5 wizyt. Leczenie kanałowe w dwóch zębach, odbudowa jedynki (na zakończenie) i łatanie dziur mniejszych i tych większych. Brzmi groźnie, prawda?! A w rzeczywistości przy znieczuleniu, jakie aplikuje mi dr Czarnowski, jedynym bólem jaki odczuwam, to ten od trzymania otwartej twarzy przez średnio godzinę z minutami. Poza tym ciężko było mi na początku zaakceptować gumę (w sensie jakaś membrana, a nie ta do żucia), którą zakłada mi doktor do leczenia - teraz doceniam to, że nie leje mi się nic do gardła :-). A więc leczenie oceniam w najwyższych kategoriach. Podobnie jest z pozostałymi dziedzinami. Zanim położę się na fotelu (tam się leży), jest mi tłumaczony zakres i jak to ładnie dr Michał nazywa, procedury, jakie wykona na tej wizycie. Panie z recepcji zawsze dzwonią i przypominają o wizycie, a przełożenie wizyty, kiedy coś mi wypadło, nie stanowi problemu ani nie spotyka się z jakąś wielką łaską. No i na koniec, chociaż to najmniej ważne - fajnie wygląda ten gabinet.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dziś (23.12.2015) byłem na fotelu Doktora i okazało się, że, mimo że to nie wigilia, dentysta mówi ludzkim głosem. A tak poważnie: Wygodnie - bo się leży. Przyjemnie, bo oprócz lekarza - jest fajna asystentka. Prawie bezboleśnie - bo komputerowo znieczulony. Precyzyjnie - bo doktorowi towarzyszył mikroskop. Przewidywalnie - wiedziałem, co będzie robione i za ile. Śmiesznie - bo wychodząc potknąłem się o asystentkę :-) pozdrawiam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Moim zdaniem dentysta ten jest świetny. Młodo wygląda, ale to raczej zaleta niż wada. Pierwszy raz leczona byłam na fotelu na leżąco - dość ciekawe :-) Delikatny, troskliwy i małomówny, co z perspektywy mojej sytuacji, gdy leżę na fotelu z otwartą buzią - jest kolejną zaletą. Poprzedni stomatolog zwykł pytać mnie o wszystko, co było bardzo irytujące. A tutaj padają oczywiście pytania, ale tylko takie, które mają za zadanie określenie mojego samopoczucia podczas zabiegu, itp.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Fajny lekarz, chociaż jak pierwszy raz go zobaczyłem, myślałem, że ucieknę z gabinetu. Pomyślałem, że nie chcę, aby ktoś tak młody grzebał mi w zębach. Nawet poprosiłem w recepcji o zmianę, ale było już trochę za późno. Ale co się okazało? Ten lekarz taką kanałówkę mi strzelił, że nawet nie zorientowałem się kiedy skończył. Zupełnie nic nie bolało. Dr Michał straszył, że może boleć jeszcze po zabiegu w domu, ale niczego takiego nie doświadczyłem. Wszystko jest ok. A więc zostaje mi tylko jedno: polecić tego Pana jako naprawdę dobrego "kanalarza", czyli speca od leczenia kanałowego! Jeżeli tak przykłada się do swojej pracy, niedługo będzie profesorem!!!!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Białystok - znani lekarzeSzukasz stomatologa z miejscowości Białystok?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza