Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Mateusz Kurzawski
średnia 3.00 z 1 opinii

dr n. med. Mateusz Kurzawski

Specjalizacje:

Stomatolog, Ortodonta

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 385
Odsłon w zeszłym miesiącu 1611
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 41

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Odczuwasz ból zębów lub dziąseł? A może przypadkiem chcesz mieć atrakcyjny uśmiech? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, zalecamy umówić się na zapobiegawczy przegląd uzębienia. dr n. med. Mateusz Kurzawski leczy wszystkie pokolenia w zakresie stomatologii dziecięcej oraz innych. Jesteśmy przekonani, że dr n. med. Mateusz Kurzawski jest porządnym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego jest kluczowe dokładność badania oraz jakość wykonywanych usług. A wszystko to przebiega w relaksującej atmosferze oraz w odpowiednim dla pacjenta czasie. Stomatolog też zajmuje się całościową stomatologiczną opieką, stomatologią dziecięcą, profilaktyką, w tym uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów również wykonaniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Dentysta diagnozuje powstałe zmiany patologiczne i podejmuje decyzje o odpowiednim planie leczenia, co daje wspaniałe efekty. Poszukujesz świetnego specjalisty doskonale wyszukałeś. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Mateusz Kurzawski przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, ul. Słowackiego 13 A. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Ortodonta)
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 3

Ortodonta wydaje mi się dobry ale nie do końca uczciwe podejście do pacjenta w trakcie leczenia zmienia znacząco cenę leczenia.Gdybym wiedział że tyle podniesie mi cenę za wizytę pewnie poszedł bym do kogoś innego.Uważam iż jest to nieuczciwe ponieważ jeśli ustala się plan i wycenę leczenia nie powinna ona wzrosnąć w trakcie.I wiem że również mieli tak pozostali pacjenci.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

neutralna


Poznań - znani lekarze

Włodzimierz Rosiński chirurg, Anna Wika-Gierdal homeopata, Ewa Ike-Duninowska pediatra, Maciej Burzyński chirurg, Andrzej Karwowski diagnosta, Maria Pospieszyńska ortodonta, Zofia Mikołajczyk-Toboła kardiolog, Witalis Ptaszek internista, Jarosław Skupiński psycholog, Łukasz Gmerek chirurg, Andrzej Gołębka okulista, Maria Bicz-Kubiatowicz pediatra, Grzegorz Wojdyło chirurg, Juliusz Barczak ginekolog, Łukasz Kubaszewski ortopeda

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza