Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Marta Krzemińska

Specjalizacje:

Psychoterapeuta, Psycholog

O lekarzu

Jestem psychologiem i psychoterapeutą.
Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na specjalności psychologia kliniczna w ścieżkach: psychoterapia zaburzeń osobowości i neuropsychologia dzieci i dorosłych. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej w podejściu psychodynamicznym w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyłam również Studium Analizy Transakcyjnej.

W mojej praktyce zawodowej pracuję z osobami dorosłymi, jak również z dziećmi i młodzieżą. Wśród moich pacjentów są m.in osoby doświadczające kryzysu, stanów lękowych, borykające się z objawami, które przynoszą cierpienie, jak również osoby ze zdiagnozowanymi chorobami psychicznymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami emocjonalnymi i trudnościami w relacjach. Pracuję terapeutycznie również z rodzinami osób niepełnosprawnych i osób chorujących na choroby psychiczne. Ponadto prowadzę terapię osób dotkniętych niepełnosprawnością. Pracuje również z pacjentami anglojęzycznymi.

Praca terapeutyczna ukierunkowana jest na osiągnięcie wspólnie ustalonych celów, przywrócenie równowagi psychicznej oraz pomoc w osiągnięciu satysfakcjonującego funkcjonowania, bez objawów które przynoszą cierpienie. W terapii istotne jest również udzielanie wsparcia dopasowanego do etapu rozwoju i wpisanych w niego kryzysów, jak również trudnych sytuacji życiowych.

Obecnie pracuję w projekcie Sprawa na Tak kierowanym do młodych osób oraz ich rodzin mierzących się z tematyką zdrowia psychicznego. Współpracuje również z Fundacją Fazon gdzie zajmuję się wsparciem psychologicznym osób niepełnosprawnych stawiających pierwsze kroki na rynku pracy. Prowadzę konsultację i psychoterapię w Poznańskiej Pracowni Psychoterapii.

Prowadzę również szkolenia i konsultacje dla specjalistów. Podczas konsultacji tych zajmuje się planowaniem optymalnego i jak najbardziej korzystnego planu oddziaływań. Udzielam wsparcia i pomocy oraz prowadzę psychoedukację z zakresu funkcjonowania człowieka na różnych etapach życia. Wszystkie wyżej wymienione działania odbywają się indywidualnie, w małych grupach lub mają charakter warsztatowo-szkoleniowy.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z rozmaitymi placówkami m.in. Centrum Medycznym Persona w Swarzędzu, Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Grajka czy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.

W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Psychologa. Dbam o to aby poszerzać swoją wiedzę i kompetencję. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji zarówno indywidualnej jak i grupowej.
Istotna jest dla mnie praca o charakterze interdyscyplinarnym, współpracuje więc z neurologiem, psychiatrą i innymi specjalistami w zależności od potrzeb.

Każda wizyta/sesja trwa 50 minut.

Serdecznie zapraszam do kontaktu,
Marta Krzemińska

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
wizyta lekarska (psychoterapeuta)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinię



Poznań - znani lekarze



Szukasz psychoterapeutę z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza