Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 2.30 z 3 opinii

lekarz Mariusz Sokołowski

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 33
Ostatnie 7 dni 270
Odsłon w zeszłym miesiącu 1273

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od pewnego momentu odczuwasz nieprzyjemne oznaki w Twoim organizmie? Analizujesz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Mariusz Sokołowski jest profesjonalnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wahania oraz zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Podstawowymi przypadłościami, które lekarz Mariusz Sokołowski diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Mariusz Sokołowski zapisz się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Mariusz Sokołowski przyjmuje w placówce Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania Mariusz Sokołowski, ul. Morenowa 3. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Indywidualna Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania Mariusz Sokołowski


ul. Morenowa 3, Gdańsk

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 2.3

Też miałam "przyjemność" wykonania badania USG piersi. Lekarz był obrażony, że przyszłam, potem nasłuchałam się o niezasadności badania - przecież dostałam skierowanie na badanie od innego lekarza a nie od szewca czy hydraulika. Mamrotał coś pod nosem. Łaskawie wykonał mi badanie, ale nie raczył już powiedzieć czegokolwiek na temat wyniku badania - wręczył mi wydruk z opisem i do widzenia. Nie poleca. Zero empatii

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

bardzo zła

Mialam styczność z tym "lekarzem" raz i nie doszło do badania. Nie doszło do badania bo od razu zaczął mi ubliżać bo się spóźniłam. Aż trudno uwierzyć że przyjmuje w prywatnej placówce Luxmed. Nigdy w życiu żaden usługodawca tak mnie nie potraktował. Nie polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Przyszłam na wizytę przed czasem i czekałam pod drzwiami. Lekarz mnie nie zawołał, wyszedł po czasie z pretensjami do mnie, ze niby nie jestem punktualna. Następnie powiedział, ze nigdy niczego nie osiągnę, bo punktualność jest cecha osob sukcesu i ze on zawsze jest punktualny. Kazał mi sie rozebrać do usg piersi i powiedzieć, gdzie boli, gdy odpowiedziałam, skomentował wygląd moich piersi w bardzo negatywny, krytyczny i przykry sposób, co mnie obraziło. Zapytałam czy jest taki niemiły dla wszystkich czy tylko ma cos tylko do kobiet, na co zerwał sie, wyrwał ręczniki papierowe i cisnął mi nimi w bolącą pierś, powiedział, ze nie dokończy badania, a następnie w pół rozebraną wyganiał popychając z gabinetu i grożąc, ze zrujnuje mi zycie.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

bardzo zła


Gdańsk - znani lekarze

Joanna Kopycińska stomatolog, Dariusz Szkudlarczyk ortopeda, Mirosława Narkiewicz chirurg, Dorota Rułkowska pediatra, Ewa Gross-Tyrkin internista, Agata Krzysztofik psycholog, Krzysztof Kopiszka chirurg, Małgorzata Chojnowska psychiatra, Janusz Limon genetyk, Janusz Orzelski chirurg, Joanna Kostecka internista, Hanna Kujawska-Danecka internista, Anna Wojtas psychiatra, Marek Paul stomatolog, Joanna Kozaka psychiatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza