Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Mariusz Ostrzycki

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 38
Ostatnie 7 dni 293
Odsłon w zeszłym miesiącu 1329

O lekarzu

Witamy na profilu. Doskwiera Ci ból zębów? A może chcesz mieć atrakcyjny uśmiech? Bez względu na to, co jest przyczyną, warto iść na ochronny przegląd zębów. lekarz dentysta Mariusz Ostrzycki leczy dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii zachowawczej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Mariusz Ostrzycki jest solidnym i sprawdzonym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego niezmiernie ważne jest dokładność leczenia oraz prywatność pacjenta. A Przebiega to w rodzinnej atmosferze i w odpowiednim dla pacjenta czasie. Dentysta na ogół zajmuje się kompleksową opieką stomatologiczną, stomatologią zachowawczą, protetyką, m.in. zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów również robieniem wielu innych zabiegów. Stomatolog określa powstałe zmiany patologiczne i podejmuje decyzje o planie leczenia, co zapewnia kojące efekty. Jeśli szukasz dobrego specjalisty dobrze wyszukałeś. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Mariusz Ostrzycki przyjmuje w placówce Przychodnia Morena, adres: ul. Jaśkowa Dolina 105. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Wacław Kochman kardiolog, Anna Legan ginekolog, Weronika Żmudzińska ginekolog, Barbara Krupa-Szafran okulista, Teresa Gawlik-Jakubczak chirurg, Ewa Jurkiewicz-Ryć internista, Maria Chomicz lekarz medycyny pracy, Piotr Półjanowski okulista, Dariusz Babiński laryngolog, Katarzyna Gurczyńska anestezjolog, Magdalena Dobosz dermatolog, Anna Kit stomatolog, Alicja Gawinkowska pulmonolog, Piotr Łyczak chirurg, Stanisław Chodakiewicz stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza