Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz Mariusz Bobula

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 40
Ostatnie 7 dni 341
Odsłon w zeszłym miesiącu 1528
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 19

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od pewnego czasu doskwierają Ci martwiące symptomy w Twoim organizmie? Rozważasz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Mariusz Bobula jest dyplomowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje problemy oraz zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wykonanych badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Newralgicznymi schorzeniami, które lekarz Mariusz Bobula diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Mariusz Bobula zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zaproponuje, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Kraków (woj. malopolskie), Mariusz Bobula przyjmuje w gabinecie Małopolski Zakład Medyczny, adres: ul. Wrocławska 1-3. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (gastrolog)
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Fachowiec w pełnym znaczeniu tego słowa. Ogromna wiedza i doświadczenie, pacjent wie, że trafił w odpowiednie ręce. Jestem wdzięczna panu doktorowi za opiekę nade mną i polecam wszystkim, ponieważ jest to naprawdę rewelacyjny specjalista.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Miałam wizytę u dr Bobula, odbyła się o czasie, lekarz miły i rzeczowy. Na pewno będę do niego chodzić

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Lekarz godny zaufania. Wysłucha, pocieszy, zaproponuje leczenie lub badania i nie robi bynajmniej tego z łaską, jak inni lekarze, których trzeba prosić o leczenie. Leczę się u niego od 2008 roku i jeszcze ani razu się na nim nie zawiodłam. Podczas pobytu w szpitalu interesuje się swoimi pacjentami i dba o nich najlepiej, jak tylko może.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza