Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Maria Witkowska

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 54
Ostatnie 7 dni 427
Odsłon w zeszłym miesiącu 1773

O lekarzu

Szukasz opinii? Od dłuższego momentu dają we znaki alarmujące oznaki w Twoim ciele? Myślisz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Maria Witkowska jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje problemy a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Zasadniczymi zaburzeniami, które lekarz Maria Witkowska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Maria Witkowska zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zaproponuje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Maria Witkowska przyjmuje w placówce Gabinet Lekarski, przy ul. Powstańców Śląskich 122. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Angela Berdel-Jarmuszczak stomatolog, Andrzej Mikołajów proktolog, Katarzyna Podgórska internista, Artur Krawczyk ortopeda, Magdalena Pytel neurolog, Magdalena Kądziela ortodonta, Małgorzata Błażejewska okulista, Aneta Stachurska internista, Urszula Borkowska internista, Donald Drożdż internista, Andrzej Mysiak kardiolog, Elżbieta Teppa-Szumowska okulista, Hanna Zielińska internista, Ewa Mazurec stomatolog, Karolina Sobotkiewicz stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza