Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Maria Petrusewicz

Specjalizacje:

Internista, Reumatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 45
Ostatnie 7 dni 355
Odsłon w zeszłym miesiącu 1568
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz opinii? Od pewnego czasu doskwierają Ci martwiące symptomy w Twoim organizmie? Rozważasz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Maria Petrusewicz jest odpowiednim lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Astma i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje problemy a ponadto zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Kluczowymi problemami, które lekarz Maria Petrusewicz diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Maria Petrusewicz zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Maria Petrusewicz przyjmuje w placówce Przemysłowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Gdańsku, przy ul. Wałowa 27. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (reumatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Danuta Borowik stomatolog, Bolesława Kotarska pediatra, Grzegorz Faran internista, Alicja Gawinkowska pulmonolog, Anna Grabska ortodonta, Marek Chrzanowski ortopeda, Anna Grundkowska laryngolog, Remigiusz Skrzypiec ginekolog, Michał Mędraś ginekolog, Bożena Geniusz-Bojanowicz pediatra, Adam Zedler stomatolog, Waldemar Dorniak internista, Zbigniew Kieza weterynarz, Mariusz Czajka chirurg, Ilona Wolska-Liczbik neurolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza