Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Maria Pełszyńska

Specjalizacje:

Internista, Reumatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 37
Ostatnie 7 dni 322
Odsłon w zeszłym miesiącu 1403
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 8

O lekarzu

Witamy na profilu. Od dłuższego czasu dają we znaki niepokojące sygnały w Twoim organizmie? Myślisz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Maria Pełszyńska jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wahania a ponadto proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po przeprowadzonych badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Zasadniczymi problemami, które lekarz Maria Pełszyńska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Maria Pełszyńska zarejestruj się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Augustów (woj. podlaskie), Maria Pełszyńska przyjmuje w placówce NZOZ Reuma-Med Augustów Dr N. Med. Maria Jolanta Pełszyńska, ul. Szpitalna 12. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (reumatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

NZOZ Reuma-Med Augustów Dr N. Med. Maria Jolanta Pełszyńska


ul. Szpitalna 12, Augustów

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bezwłocznie powiadomimy lekarza o Twojej prośbie.


Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięAugustów - znani lekarze

Bogusław Falkowski ginekolog, Barbara Więcko laryngolog, Alicja Zdancewicz-Sarat stomatolog, Robert Ziemba pediatra, Grzegorz Kopania stomatolog, Zuzanna Prejs internista, Maria Turuk ginekolog, Monika Smoleńska pediatra, Paweł Bacharewicz ortopeda, Józef Krętowski internista, Marek Kawka ginekolog, Barbara Kowalczyk psycholog, Stanisław Kisiel lekarz rodzinny, Ryszard Przerwa psychiatra, Michał Kucharski ortopeda

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Augustów?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza