Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Maria Nowakowska

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 36
Ostatnie 7 dni 290
Odsłon w zeszłym miesiącu 1337

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od jakiegoś momentu doskwierają Ci niepokojące symptomy w Twoim organizmie? Głowisz się, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Maria Nowakowska jest odpowiednim lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje problemy jak również zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wszystkich badaniach opracowuje dedykowany plan i metodę leczenia. Czołowymi przypadłościami, które lekarz Maria Nowakowska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Maria Nowakowska umów się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Maria Nowakowska przyjmuje w gabinecie Gabinet lekarski, ul. Szeherezady 80. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz medycyny pracy)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięPoznań - znani lekarze

Leszek Garstecki ginekolog, Arnetta Małgorzata internista, Marta Pawlak okulista, Bogusław Antoszewski diagnosta, Antoni Dmochowski internista, Małgorzata Próchnicka stomatolog, Witold Szyfter laryngolog, Elżbieta Stajnmec-Sobczak internista, Dorota Sołtysiak laryngolog, Aleksandra Bogacz internista, Paweł Ciszewski anestezjolog, Karolina Jaszczyńska-Nowinka ginekolog, Jolanta Jujka neurolog, Beata Szewczyk-Kramska pediatra, Bogdan Rydzewski laryngolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza