Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Maria Bednarz-Kanafa

Specjalizacje:

Internista, Lekarz rodzinny

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 48
Ostatnie 7 dni 372
Odsłon w zeszłym miesiącu 1611

O lekarzu

Szukasz opinii? Od jakiegoś czasu doskwierają Ci nieprzyjemne symptomy w Twoim ciele? Rozważasz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Maria Bednarz-Kanafa jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje zapytania oraz skieruje do innego specjalisty. Po przeprowadzonych badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Przeważającymi schorzeniami, które lekarz Maria Bednarz-Kanafa diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Maria Bednarz-Kanafa zapisz się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Maria Bednarz-Kanafa przyjmuje w gabinecie Praktyka Lekarza Rodzinnego Maria Bednarz - Kanafa, przy ul. Pabianicka 25. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Praktyka Lekarza Rodzinnego Maria Bednarz - Kanafa


ul. Pabianicka 25, 53-339 Wrocław, Krzyki

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Elżbieta Janiak internista, Kamila Kuźniar fizjoterapeuta, Zoryana Sędziak specjalista medycyny naturalnej, Joanna Borowiecka-Susmanek okulista, Antonina Zabłuda-Tomala diabetolog, Andrzej Martynów chirurg, Jarosław Iwankiewicz laryngolog, Karol Borkowski stomatolog, Agnieszka Czajkowska położna, położnik, Helena Kostyra stomatolog, Michał Mlenda weterynarz, Jerzy Zwoliński neurochirurg, Waldemar Gołębiowski pediatra, Zbigniew Sajewicz internista, Marlena Kosior ortodonta

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza