Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Marek Patlan

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 40
Ostatnie 7 dni 318
Odsłon w zeszłym miesiącu 1414

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od dłuższego czasu odczuwasz nieprzyjemne oznaki w Twoim ciele? Zastanawiasz się, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Marek Patlan jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania a także skieruje do innego specjalisty. Po wykonanych badaniach opracowuje dedykowany plan i metodę leczenia. Newralgicznymi przypadłościami, które lekarz Marek Patlan diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Marek Patlan zapisz się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Świebodzin (woj. lubuskie), Marek Patlan przyjmuje w placówce Nowy Szpital w Świebodzinie, przy ul. Młyńska 6. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięŚwiebodzin - znani lekarze

Ryszard Adamcewicz chirurg, Roman Spiller ortopeda, Mariusz Chmielarski chirurg, Anna Drozdowska okulista, Jan Miksza lekarz rodzinny, Danuta Szczęśniak pediatra, Małgorzata Pawłowska-Iwaszkiewicz stomatolog, Anna Pisarczyk psychiatra, Jolanta Andrzejewska endokrynolog, Piotr Suchy stomatolog, Jolanta Popławska alergolog, Aleksandra Żarska lekarz rehabilitacji medycznej, Elżbieta Żytyńska-Roman internista, Grażyna Turowska stomatolog, Leonard Strażyński lekarz rodzinny

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Świebodzin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza