Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

dr hab. n. med. Marek Kuźniewski

Specjalizacje:

Internista, Nefrolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 34
Ostatnie 7 dni 284
Odsłon w zeszłym miesiącu 1323
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 29

O lekarzu

Szukasz opinii? Od jakiegoś momentu dają we znaki nieprzyjemne sygnały w Twoim organizmie? Głowisz się, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Dr hab. n. med. Marek Kuźniewski jest odpowiednim lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje zapytania oraz skieruje do innego specjalisty. Po wykonanych badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Podstawowymi dolegliwościami, które dr hab. n. med. Marek Kuźniewski diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się dr hab. n. med. Marek Kuźniewski zarejestruj się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Kraków (woj. malopolskie), Marek Kuźniewski przyjmuje w placówce Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w Krakowie, adres: ul. Kopernika 36. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (nefrolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Wizyta bez problemu. Bardzo dobry i rzeczowy. Jest bardzo uprzejmy. Sympatyczny. Dr hab. N. Med. Kuźniewski, jest bardzo 100% zaangażowany. Profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Schludnie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarze

Krystyna Jakubowska fizjoterapeuta, Agnieszka Szablińska lekarz medycyny estetycznej, Jacek Jasiniak stomatolog, Zbigniew Skolicki ginekolog, Ewa Kanas internista, Irena Wawrzyniak ortodonta, Małgorzata Markulis psychiatra, Krzysztof Czajecki patomorfolog, Maria Augustyn psycholog, Karolina Grabczyńska psycholog, Andrzej Grymek psychiatra, Jacek Kunicki neurochirurg, Paweł Bergel fizjoterapeuta, Beata Kozak psycholog, Dorota Mikulec-Bursa stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza