Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Marcin Żytkiewicz
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Marcin Żytkiewicz

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 42
Ostatnie 7 dni 332
Odsłon w zeszłym miesiącu 1499
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 10

O lekarzu

Witamy na profilu. Od dłuższego momentu doskwierają Ci niepokojące bodźce w Twoim organizmie? Myślisz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Marcin Żytkiewicz jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje zapytania oraz zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wykonanych badaniach opracowuje dedykowany plan i metodę leczenia. Przeważającymi schorzeniami, które lekarz Marcin Żytkiewicz diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Marcin Żytkiewicz zarejestruj się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Marcin Żytkiewicz przyjmuje w gabinecie Oddział Chorób Wewnętrznych Zakład Opieki Zdrowotnej Poznań - Nowe Miasto, pod adresem ul. Szwajcarska 3. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Oddział Chorób Wewnętrznych Zakład Opieki Zdrowotnej Poznań - Nowe Miasto


ul. Szwajcarska 3, 61-285 Poznań, Nowe Miasto

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

To wspaniały lekarz, zaangażowany, kompetentny, zupełnie bezinteresowny, wysoka empatia i bardzo skromny. Jestem w pozytywnym szoku. Oddział internistyczny na Szwajcarskiej w Poznaniu na szóstkę. Moja mama ma 90 lat i postawą lekarza w niesieniu pomocy jetem zachwycona. Dziękuję i życzę sobie spotkać innych takich lekarzy. Panie Doktorze, wielkie dzięki.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarze

Ewa Gawel stomatolog, Grzegorz Kwiatek laryngolog, Katarzyna Zielińska psychiatra, Joanna Michalska neurolog, Małgorzata Popiel kardiolog, Bartłomiej Mroziński kardiolog, Beata Fik chirurg, Hanna Billert anestezjolog, Rafał Szajkowski radiolog, Roman Marciniak stomatolog, Marek Szulc stomatolog, Marek Puszka-Milczyński ginekolog, Jan Koszada radiolog, Joanna Trzyna logopeda, Dorota Mańkowska-Wierzbicka internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza