Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Marcin Zmudziński,
średnia 5.00 z 3 opinii

dr n. med. Marcin Zmudziński

Specjalizacje:

Internista, Gastrolog

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od jakiegoś momentu wyczuwasz alarmujące sygnały w Twoim ciele? Głowisz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Dr n. med. Marcin Zmudziński jest profesjonalnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje problemy a ponadto zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Kluczowymi zaburzeniami, które dr n. med. Marcin Zmudziński diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się dr n. med. Marcin Zmudziński umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Marcin Zmudziński przyjmuje w gabinecie Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu, pod adresem ul. Św. Józefa 53/59. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (gastrolog)
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Cudowny lekarz pelen profesjonalizm....

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobre wrażenie po pierwszej wizycie, bardzo miły lekarz, profesjonalizm widoczny na każdym kroku, konkretny (po kolonoskopii w Ciechocinku przywrócił mi wiarę w lekarzy). Polecam z całego serducha.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Lekarz godny polecenia. Zawsze miły, uśmiechnięty. Z nowymi lekami jest na bieżąco. Dobry fachowiec. Wczoraj miałam u niego gastroskopię. Bałam się po poprzedniej, a tu naprawdę nie ma czego. Bardzo sprawnie poszło i dobrze się czułam. Robione miałam w Gastromedzie na ul. Grudziądzkiej. Polecam wszystkim.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Toruń - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza