Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Marcin Wiatroszak,
średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz Marcin Wiatroszak


O lekarzu

Klinika Wiatroszak ESTmedica została założona przed Doktora Marcina Wiatroszaka. Założeniem naszego działania od samego początku stało się nowoczesne, profesjonalne i uczciwe podejście do Pacjenta i Jego problemów. Od pierwszego dnia działania pomagamy każdemu cieszyć się swoim ciałem, uczymy akceptacji siebie, a jednocześnie staramy się rozwiązywać wiele problemów natury psychologicznej, oraz medycznej.

Myślą przewodnią Kliniki stało się hasło "Profesjonalnie zatrzymujemy czas"

Wnętrza Kliniki zostały zaprojektowane i wykonane z największą starannością. Do dyspozycji Pacjentów są dwa gabinety zabiegowe, sala operacyjna, toaleta z prysznicem, a także komfortowy pokój pozabiegowy. Klinika spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa, wymagane w chwili obecnej i urządzona jest według nowoczesnych światowych standardów. Klinika wyposażona jest, między innymi, w sprzęt do liposukcji infradzwiękowo-wibracyjnej N.I.L (Nutational Infrasonic Liposculpture) EVA sp6 (najbardziej zaawansowany model), USG najnowszej generacji 3D, kardiomonitory, generatory tlenu, własną sterylizatornię, plazmową klimatyzację, laser frakcyjny oraz systemy do radiofrekwencji (Pelleve) i krioterapię. Każda z operacji wymagająca głębszego znieczulenia odbywa się z udziałem anestezjologa. Klinika współpracuje rownież z różnymi innymi specjalistami, w przypadkach wymagających dodatkowych konsultacji i ewentualnego dalszego leczenia. Kwalifikacje i umiejętności personelu są nieustannie podnoszone poprzez wyjazdy na kongresy, kursy, sympozja ale też poprzez wewnętrzny system szkoleń i sprawdzania wiedzy. Grono naszych zadowolonych pacjentów rośnie z dnia na dzień.

Klinika jako jedna z nielicznych posiada międzynarodowe certyfikaty na wszystkie wykonywane zabiegi. Korzystamy wyłącznie ze sprzętu i preparatów dopuszczonych do użytku i obrotu w Polsce, mających akceptację zarówno amerykańskiej Food & Drug Administration (FDA) jak również atesty polskiego Ministerstwa Zdrowia .

Wartości Kliniki Wiatroszak

  • Profesjonalizm : Klinika wspiera rozwój kompetencji pracowników, wiedzy o rynku i produktach. Buduje autorytet poszerzając grono zadowolonych Pacjentów. Wdrażamy rozwiązania adekwatne do oczekiwań i zgodne z najwyższymi światowymi standardami.
  • Poczucie bezpieczeństwa : Jesteśmy godni zaufania – każdy zabieg poprzedzony jest indywidualną konsultacją oraz ewentualnymi badaniami - jest przeprowadzony w aseptycznych warunkach, z zastosowaniem najlepszych sprawdzonych preparatów i sprzętu, jak rowniezż przez doskonale przygotowany zespół.
  • Zadowolony Klient : Zespołowi Kliniki zależy, aby każdy Pacjent czuł satysfakcję z uzyskanych efektów. Problemy każdej osoby rozpatrywane są indywidualnie. Nasza Klinika nie jest największa, ale staramy się, aby była najlepsza!
  • Etyka : Wszystkie zabiegi w Klinice wykonywane są uczciwie, bez “oszczędności” i unikania gratisowych zabiegów korygujących. Zapewniamy pełną anonimowość i dyskrecje zgodnie z obowiązującym Kodeksem Etyki Lekarskiej.

Doświadczenie i znakomite podłoże naukowe, ciągłe doskonalenie metod w najlepszych światowych klinikach, to elementy składające się na to, że Pacjenci są w dobrych rękach

“Chirurgia i medycyna estetyczna to moja życiowa pasja. Mam więc szczęście, że robię to, co kocham najbardziej, a Klinika stała się spełnieniem moich marzeń. Każdy nasz Pacjent jest u nas traktowany w sposób indywidualny i z pełnym szacunkiem ale też z uśmiechem i na luzie, kiedy tylko możemy. Profesjonalizm personelu medycznego i otwartość wobec ludzi sprawiają, że grono stałych i zadowolonych Klientów wciąż rośnie. Mam nadzieję, że Pacjenci będą czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie.”

Z wyrazami szacunku
Dr Marcin Wiatroszak

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (chirurg)
wizyta lekarska (chirurg plastyczny)
wizyta lekarska (lekarz medycyny estetycznej)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Rezultaty zabiegów przeszły moje oczekiwania. Jeżeli w przyszłości będę chciała skorzystać z podobnych usług, na pewno wybiorę ponownie tę placówkę. Choćby dlatego, że oprócz profesjonalizmu lekarza, obsługa ze strony pozostałego personelu jest również na najwyższym poziomie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetna placówka, świetny specjalista. Jestem zadowolona zarówno z efektu zabiegu, jak i z poziomu obsługi. Wszystko przebiegło tak, jak powinno wyglądać. Polecam wszystkim!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Miałam zabieg w ESTmedica i tylko jedno mogę powiedzieć - DZIĘKUJĘ Opiekę miałam jak księżniczka, sam doktor w każdym calu profesjonalista.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarzeSzukasz chirurga z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza