Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Marcin Rosadziński,
średnia 5.00 z 12 opinii

mgr Marcin Rosadziński

Specjalizacje:

Fizjoterapeuta, Diagnosta

Lekarz umożliwia rezerwację wizyt w gabinecie


O lekarzu

Witamy na stronie Centrum Rehabilitacji Pomorski Rehabilitant®. Jesteśmy zespołem doświadczonych, dyplomowanych specjalistów, fizjoterapeutów, lekarzy, terapeutów i masażystów. Istniejemy w branży medycznej od ponad 10 lat. Posiadamy 2 lokalizacje gabinetów na terenie Gdańska oraz 1 w centrum Gdyni wyposażonych w najnowszy sprzęt fizjoterapeutyczny wysokiej jakości. Prowadzimy kompleksowe leczenie bólów kręgosłupa oraz stawów. Zajmujemy sie także rehabilitacją i fizjoterapią w takich działach jak: ortopedia, neurologia, rehabilitacja dzieci, sportowa, terapia bólów kręgosłupa i stawów, rehabilitacja domowa.

Leczenie bólów kręgosłupa, pleców i stawów
Schemat Rosadzińskiego® kręgosłup

Pobierz opis skrócony dla pacjenta z przeprowadzonych badan skuteczności leczenia schematem:

 

SCHEMAT ROSADZINSKIEGO opyright © badania skuteczności leczenia

schemat Rosadzinskiego dyskopatia skrocony– POBIERZ OPIS NAUKOWY

W przypadku chęci głębszego zainteresowania tematem, udostępniamy możliwość wglądu w wyniki pełnej pracy badawczej. (kontakt mailowy)

Stosujemy wieloczynnikową metodę leczenia bólów kręgosłupa co daje rewelacyjne efekty skuteczności. System leczenia został opatentowany pod nazwą schemat Rosadzinskiego® kręgosłup który cechuje się 99,7% skuteczności w leczeniu bólów kręgosłupa. Metoda oparta jest na opracowanym przez 10 lat schemacie leczenia bólów kręgosłupa który wykorzystuje czynniki fizjologiczne, biochemiczne, biofizyczne, biomechanikę , terapie manualne, masaże , terapie powięziowe, punkty spustowe, farmakologię i ćwiczenia. Schemat leczenia jest wynikiem 10 letniego doświadczenia pracy z pacjentami cierpiącymi na ból kręgosłupa. Schemat jest bez bólowy i komfortowy dla pacjenta. Jego cechą charakterystyczną jest mała liczba przeciwwskazań i bardzo wysoka powtarzalna skuteczność sięgająca 99,7 % wszystkich przypadków bólów kręgosłupa w zmniejszeniu lub całkowitym wyeliminowaniu dolegliwości bólowych. Schemat został przebadany dopracowany na ponad 1000 pacjentach. Schemat leczenia bólów kręgosłupa cechuję się też wysoką skuteczności w przypadku silnych urazów kręgosłupa takich jak długotrwała rwa kulszowa odporna na leczenie farmakologiczne, dyskopatia, PRZEPUKLINA W KTRÓYCH OSIĄGAMY WYBITNE EFEKTY ELEIMINUJAC DŁUGOTRWALE DOELGLIWOŚCI BÓLOWE CO POZWALA PACJENTOWI NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ BEZ KONIECZNOSĆI PRZYJMOWANIA LEKÓW PRZECIWBÓLOWYCH NAWET U PACJENTÓW U KTÓRYCH DOTYCHCZASOWE TERPIE NIE DAWAŁY EFEKTU I U PACJENTÓW SKIEROWANYCH NA OPERACJE KTÓREJ MOGĄ UNIKNĄC DZIĘKI LECZENIU W NASZEJ PLACÓWCE.
Na naszej stronie lub kanale YouTobe znajdziecie Pastwo filmik prezentujący pacjentów u których została zdiagnozowana przepuklina kręgosłupa dająca bardzo silne dolegliwości bólowe. U tych Pacjentów “standardowe” metody nie dawały efektu, większość z tych Pacjentów była zakwalifikowane do operacji w trybie pilnym, część miała już nawet wyznaczony termin operacji. Wszystkich tych Pacjentów udało się wyleczyć schematem Rosadzińskiego ® w stopniu pozwalającym na normalne, bez bólowe funkcjonowanie bez konieczności zażywania leków.

Pod poniższym linkiem możemy pobrać prace badawczą zawierająca badania skuteczności leczenia bólów kręgosłupa za pomocą schematu Rosadzinskiego® przedstawiony w sposób czytelny dla pacjenta.

 

SCHEMAT ROSDZINSKIEGO opyright © badania skuteczności leczenia

schemat Rosadzinskiego dyskopatia skrocony– OPIS NAUKOWY

Leczenie bólów kręgosłupa w naszej placówce zawsze zaczyna się od konsultacji na którą nie trzeba mieć skierowania. Konieczna jest wcześniejsza telefoniczna rezerwacja terminu. Leczenie wykonywane jest „prywatnie” , koszt konsultacji w cenniku w poszczególnych działach.

Specjalizujemy się w diagnozowaniu oraz kompleksowym leczeniu bólów kręgosłupa i stawów. Świetne efekty osiągamy w leczeniu metodą nieoperacyjną (bez interwencji chirurgicznej) schorzeń kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Rocznie leczymy ponad 1000 osób z bólami kręgosłupa osiągając 99% skuteczność w zmniejszeniu bądź całkowitym wyeliminowaniu dolegliwości bólowych. Stosujemy najefektywniejsze nieinwazyjne metody leczenia kręgosłupa oraz całego narządu ruchu w rozumieniu holistycznym, takie jak: terapia manualna, chiropraktyka, fizjoterapia, ortopedia, farmakoterapia. Wykonujemy również rehabilitacje neurologiczne, w dolegliwościach narządu ruchu, sportowe oraz ortopedyczne.

W NASZEJ PONAD 10 LETNIEJ PRAKTYCE OPRACOWALIŚMY SCHEMAT KOMPLEKSOWEGO LECZENIA BÓLÓW KRĘGOSŁUPA SCHEMAT ROSADZIŃSKIEGO ®, KTÓRY GWARANTUJE 99% SKUTECZNOŚĆ W ZMNIEJSZENIU BĄDŹ CAŁKOWITYM WYELIMINOWANIU DOLEGLIWOŚCI BÓLOWYCH. SCHEMAT OPARTY NA NOWOCZESNYCH TECHNIKACH I APARATURZE MEDYCZNEJ DOBRANY INDYWIDUALNIE DO PACJENTA, KTÓRY LECZY BEZ OPERACJI!

Na usługę leczenia bólów kręgosłupa dajemy 6 miesięczną “gwarancje” jeżeli pacjent stosuje się do naszych zaleceń !!!

Usługi medyczne świadczymy w ramach prywatnej praktyki nie kontraktowanej z NFZ.

Za skuteczność w leczeniu bólów kręgosłupa schematem Rosadzińskiego® staliśmy się laureatem konkursu Orły Medycyny 2020

 

 

Jestem doświadczonym, dyplomowanym specjalistą, fizjoterapeutą, diagnostą i terapeutą. Zajmuje się rehabilitacją sportową , ortopedyczną i neurologiczną. Świetne efekty osiągam w leczeniu metodą zachowawczą i pooperacyjną schorzeń kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Stosuje najefektywniejsze nieinwazyjne metody leczenia kręgosłupa oraz całego narządu ruchu w rozumieniu holistycznym, takie jak: osteopatia, terapia manualna, chiropraktyka, fizjoterapia, ortopedia. Wykonuje również rehabilitacje neurologiczne w dolegliwościach narządu ruchu ale także w udarach , niedowładach, SM. W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne i skuteczne techniki terapii. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje. Szkole się i zdobywam doświadczenie aby móc pracować nad Twoim zdrowiem!

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (diagnosta)
wizyta lekarska (fizjoterapeuta)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

1 Wybierz termin wizyty 2 Potwierdź dane 3 Gotowe!
następny tydzień ›

Kwiecień 2023

Godzina
Poniedziałek
27.03
Wtorek
28.03
Środa
29.03
Czwartek
30.03
Piątek
31.03
Sobota
01.04
Niedziela
02.04

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

17:20 - 17:50
17:50 - 18:20
17:20 - 17:50
17:50 - 18:20
17:20 - 17:50
17:50 - 18:20
17:20 - 17:50
17:50 - 18:20
18:20 - 18:50
18:50 - 19:20
18:50 - 19:20
18:20 - 18:50
18:50 - 19:20
18:20 - 18:50
18:20 - 18:50
18:50 - 19:20
19:20 - 19:50
19:20 - 19:50
19:20 - 19:50
19:20 - 19:50

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 12

|

Średnia Ocen: 5

Kiedyś dzień w dzień mierzyłam się z ogromnym bólem kręgosłupa, a teraz dzięki schemacie Pana Marcina jestem zdrowa.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetny lekarz! Pomógł mojej mamie, kiedy zdiagnozowano u niej dyskopatię. Plecy i kręgosłup tak bardzo ją bolały, że nie była w stanie pracować, ani wykonywać żadnych ruchów. Na szczęście, po wielu opiniach, zdecydowałyśmy się na wizytę u Doktora Rosadzińskiego. Leczenie przebiegło prawidłowo, schemat zadziałał i przyniósł mamie niezwykłą ulgę.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Szalenie dziękuję Panu Doktorowi za leczenie. Udało nam się pozbyć tego okropnego bólu kręgosłupa, bez konieczności operacji. Bardzo cieszę się, że trafiłam właśnie do niego, ponieważ leczy on swoją autorską metodą, która niczym nie przypomina poprzednich. Warto się do niego wybrać!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Specjalista jedyny w swoim rodzaju, nie stosuje oklepanych i banalnych sposobów, które nie przynoszą żadnych rezultatów, lecz autorską i innowacyjną metodę. Jego schemat jako jedyny mi pomógł!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo serdecznie polecam tego lekarza. Mój mąż wił się z bólu, żadne masaże i inne ćwiczenia nie dawały rady. Zdecydowaliśmy się na podróż nad morze do Rosadzińskiego i była to świetna decyzja. Metoda doktora zadziałała i zmniejszyła ból kręgosłupa. Jeszcze przed mężem kilka zabiegów, ale już teraz poprawa jest zdumiewająca.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Byłam na wizycie ponad miesiąc temu i byłam zadowolona. Dowiedziałam się wszystkiego, czego potrzebowałam, zostały mi podane informacje o planowanym leczeniu schematem Rosadziński. Pan doktor profesjonalny i przyjazny.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Nie ma lepszego lekarza i specjalisty od dolegliwości związanych z kręgosłupem. Jestem stałym bywalcem różnych placówek medycznych, które zajmują się leczeniem dyskopatii i tylko u Rosadzińskiego zauważyłem tak spektakularne efekty. Jego schemat działa i jest fantastyczny.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Swego czasu myślałem, że nie uda mi się wrócić do dawnego życia pełnego aktywności fizycznej i sportu. Dzięki zastosowanej metodzie Dr Rosadziński postawił mnie na nogi i powoli, małymi krokami mogę wdrażać kolejne dyscypliny sportowe, które trenowałem. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Doktor to zbawca jeżeli chodzi o leczenie chorego kręgosłupa. Dawno nie czułam takiej ulgi, jak teraz. Dzięki regularnym spotkaniom i stosowanemu schematowi Doktora Rosadzińskiego wracam do życia!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Byłam naprawdę w szoku, że wreszcie coś zadziałało na mój nieustanny ból pleców i kręgosłupa. Schemat Dr. Rosadzińskiego przyniósł ulgę nie tylko mojemu ciału, ale i głowie. Nareszcie jestem w stanie się rozluźnić i prawdziwie odpocząć, bez niepokojących myśli i towarzyszącemu im bólowi.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Szczerze polecam, Pan Marcin pomógł mi po poważnej kontuzji kręgosłupa

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

świetny od kręgosłupów, polecam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarzeSzukasz fizjoterapeuty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza