Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Marcin Popow
średnia 5.00 z 15 opinii

dr n. med. Marcin Popow

Specjalizacje:

Ortopeda

O lekarzu

Doktor nauk medycznych
Specjalista Ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Specjalizację z Ortopedii i chirurgii urazowej ukończył w Szpitalu Klinicznym im. Degi w Poznaniu.

Specjalizuje sie w nowoczesnym leczeniu chorób stóp w szczególnościpaluchów koślawych, paluchów sztywnych, palców młotkowatych #haluksy #halluksy

Żonaty, szczęśliwy ojciec dwójki dzieci, właściciel foksteriera.
Jego ulubione sporty to piłka nożna, narty i snowboard.

Lekarz i wspólnik w Halluxduo

 http://halluxduo.pl/

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Ortopeda)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 15

|

Średnia Ocen: 5

Doktor Marcin Popow operował mi haluksa w obu nogach. Nie byłam zdecydowania ale Pan doktor wyjaśnił mi wszystko i zawsze mogłam zadzwonić z pytaniem. Zdecydowałam się na operację u doktora w Poznaniu i wszystko przebiegło tak jak zaplanował doktor Popow. Trochę bolało w pierwszy dzień po operacji, ale byłam z doktorem w kontakcie i na bieżąco wszystkiemu radził. Mąż jest też po operacji kolana ACL u doktora i wszystko przebiegło podobnie. Polecam doktora Popow bo to człowiek empatyczny i bardzo dobry lekarz, jakich brakuje w tym kraju. Dziękuję - pacjentka Zofia

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Miałam przyjemność być na wizycie u doktora Marcina Popowa i bardzo jestem zadowolona z podejścia jak również z szybkiej i trafnej diagnozy,wdrożonego leczenia oraz uzyskanych efektów. Dr Marcin Popow to lekarz godny polecenia i zaufania.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Operowałam u doktora Matcina Popow w Halluxduo drugą nogę. Jestem już po operacji, czuję się bardzo dobrze i mogę powiedzieć że prawie nie odczuwałam bólu. Doktor Marcin Popow to bardzo dobry spec od operacji haluksów i świetny człowiek, bardzo kontaktowy, dokładnie wszystko tłumaczy i zawsze jest w kontakcie z pacjentem. Polecam doktora Marcina Popowa jako bardzo dobrego specjalistę od leczenia hallkaów!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jeśli musimy operować stopy to tylko u dr Popowa. Mówi to osoba chorująca na RZS ze znaczną deformacją stóp w wieku 61 lat,która musiała w tym celu przyjechać specjalnie do Poznania z innego dużego miasta. Operacja odbyła się 18.04.2017 i jestem w pełni zadowolona. Doktor jest Fachowcem przez duze "F" z wielkim serduchem dla pacjenta co niebywale rzadko się zdarza w świecie lekarzy. Dziekuje panu i pana wspaniałemu zespołowi.Polecam wszystkim, którzy muszą podjąć decyzje o takim zabiegu. Wdzięczna pacjentka

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dr Marcin Popow - bardzo dobry specjalista od haluksów, wcześniej byłam u niego i teraz drugą nogę zrobiłam też u doktora. Po operacji trochę bolało ale cały czas byłam w kontakcie z doktorem i wszystko było bardzo dobrze. Polecam szczerze doktora Popowa.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dr Popow to wspaniały lekarz. Miałam operację w grudniu 2016 r. i czuję się wspaniale, nic nie boli. Doktor interesuje się stanem pacjenta, wyjaśnia wątpliwości. Pacjent czuje się zaopiekowany i ważny.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dr Marcin Popow to bardzo dobry fachowiec jeśli chodzi o operację halluksów. Jestem po operacji i jestem bardzo zadowolony, i najważniejsze, że już nie boli. Polecam Pana doktora, konkretny i fachowy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Doktor Popow to bardzo dobry specjalista, dzięki jego osobie, spokojnemu wytłumaczeniu metody zdecydowałam się na operację palucha. Teraz jestem już po operacji i bardzo jestem zadowolona. Tym osobom, które się jeszcze zastanawiają, polecam Pana dr. Marcina Popowa. Gdybym trafiła na niego wcześniej, już dawno byłabym po operacji i nie cierpiałabym tyle. Rzetelny, życzliwy i ciepły człowiek. Dziękuję, Panie doktorze.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pan doktor Marcin Popow operował moje stopy pół roku temu - haluksy po obu stronach i palce mlotkowate. Wszystko to podczas jednej operacji (na fundusz proponowano mi 2 a nawet 3 operacje!). Stopy wyglądają ślicznie - do tego stopnia, że gdy pierwszy raz zobaczyłam je po operacji, to się popłakałam. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na dr. Popowa, bo nie dość, że dał mi nowe stopy, to jeszcze okazał się nad wyraz życzliwym, łagodnym i empatycznym człowiekiem. Polecam go każdemu, kto cierpi na haluksy czy też palce młotkowate.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Super człowiek i porządny, uczciwy lekarz. Dzięki Panu doktorowi mogę chodzić normalnie i ból minął.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobry, rzetelny lekarz ze świetnym podejście do pacjenta. Doktor wykonał zabieg w sposób pełni profesjonalny - wszystko skończyło się dobrze. Dziękuję.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Byłam operowana przez dr Popowa w ubiegłym roku. Nad operacją zastanawiałam się 3 lata. Dziś stojąc przed takim dylematem odpowiedziałabym twierdząco w ciągu sekundy. Moje haluksy przeszkadzały mi w byciu atrakcyjną, dzięki dr Popowi znów się tak czuję.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Jest miły, sympatyczny, a do tego bardzo profesjonalny - działa szybko, sprawnie i konkretnie. Dawno nie trafiłam na tak dobrego i ludzkiego lekarza.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Do doktora Popowa przyjechałam z Irlandii. Zależało mi, żeby wszystko przebiegło ekspresowo i tak też się stało. W Polsce byłam tylko 4 dni, w czasie których doktor skonsultował mój przypadek, następnego dnia miałam operację i po 2 dniach kontrolną wizytę. Potem już tylko kontaktowałam się przez telefon i internet (rentgeny wysyłałam e-mailem). Szczerze polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pozbyłam się haluksów dzięki temu lekarzowi. Polecam wizytę u doktora Popowa - nie tylko ze względu na znakomite umiejętności medyczne, ale również z uwagi na fantastyczne podejście do pacjenta.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarze

Adrian Fijas stomatolog, Aleksandra Zwierzyńska stomatolog, Alina Paszkowska anestezjolog, Mieczysław Komarnicki hematolog, Anna Wasik-Olejnik internista, Grazyna Milecka chirurg, Małgorzata Łukaszyk-Ruchała dermatolog, Teresa Łajp psychiatra, Jakub Jakubowski ortopeda, Anna Majchrzak diabetolog, Stanisław Patryas chirurg, Bartosz Rabiega stomatolog, Ryszard Brzeziński ginekolog, Dagmara Przymuszała-Staszak kardiolog, Elżbieta Krzysztofik pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz ortopedy z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza