Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz dentysta Marcin Koślak

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 39
Ostatnie 7 dni 313
Odsłon w zeszłym miesiącu 1400

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Doskwiera Ci ból zęba? A może chcesz mieć ładne zęby? Bez względu na to, co Ci dolega, zalecamy umówić się na profilaktyczny przegląd zębów. lekarz dentysta Marcin Koślak leczy wszystkie pokolenia w zakresie stomatologii estetycznej oraz innych. Uważamy, że lekarz dentysta Marcin Koślak jest porządnym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego jest ważne podejście do pacjenta i jakość usług oraz bezpieczeństwo. Wizyta przebiega w domowej atmosferze oraz w korzystnych dla pacjenta godzinach. Dentysta zajmuje się wszechstronną opieką stomatologiczną, stomatologią zachowawczą, protetyką, w tym zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów oraz robieniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Stomatolog diagnozuje powstałe zmiany patologiczne także decyduje o optymalnym planie leczenia, co gwarantuje doskonałe efekty. Poszukujesz dobrego stomatologa doskonale znalazłeś. W mieście - Lublin (woj. lubelskie), Marcin Koślak przyjmuje w gabinecie "Corona Dentis" Laboratorium Techniki Dentystycznej, przy ul. Balladyny 33. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Wizyta bez problemu. życzliwy i serdeczny człowiek, bardzo zaangażowany, przyjazny, rzetelny, pełen profesjonalizm, wyciąga z każdej choroby i dolegliwości, wszystkim szczerze polecam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Lublin - znani lekarze


Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Lublin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza