Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

dr Marcin Kondratowicz

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 34
Ostatnie 7 dni 278
Odsłon w zeszłym miesiącu 1279

O lekarzu

Witamy na profilu. Od jakiegoś momentu doskwierają Ci nieprzyjemne symptomy w Twoim organizmie? Analizujesz, który specjalista będzie odpowiedni? Dr Marcin Kondratowicz jest profesjonalnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania jak również skieruje do innego specjalisty. Po wykonanych badaniach przygotuje dedykowany plan i sposób leczenia. Przeważającymi chorobami, które dr Marcin Kondratowicz diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się dr Marcin Kondratowicz zapisz się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Ełk (woj. warminsko-mazurskie), Marcin Kondratowicz przyjmuje w gabinecie Centrum Kardiologii Allenort, pod adresem ul. Baranki 24. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięEłk - znani lekarze

Wojciech Fiedorowicz chirurg, Jerzy Muśko lekarz rodzinny, Andrzej Karpowicz gastrolog, Agnieszka Kozaczek stomatolog, Bogusława Chwastek stomatolog, Anna Kolendo stomatolog, Eugeniusz Grygoruk stomatolog, Barbara Mieczkowska stomatolog, Halina Maksymczuk okulista, Eryk Pięcikowski ginekolog, Jarosław Guberski pediatra, Katarzyna Kulbacka ginekolog, Bogusław Brożyna chirurg, Anna Pryszczepko-Wawreszuk internista, Marek Chojnowski neurolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ełk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza