Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Marcin Koncewicz

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 42
Ostatnie 7 dni 341
Odsłon w zeszłym miesiącu 1549

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od pewnego momentu doskwierają Ci niepokojące oznaki w Twoim ciele? Głowisz się, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Marcin Koncewicz jest dyplomowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje obiekcje a ponadto zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi dolegliwościami, które lekarz Marcin Koncewicz diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Marcin Koncewicz zapisz się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Katowice (woj. slaskie), Marcin Koncewicz przyjmuje w placówce Koncewicz Marcin Wizyty Domowe, przy ul. Krasińskiego 14 E/17. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Cudowny lekarz, ciepły człowiek, bardzo angażuje się w pomoc pacjentowi. Każda diagnoza i leczenie trafne. Mam do Pana Doktora zaufanie w 1000 %. Zawsze wskaże odpowiednią diagnozę i leczenie które pomaga!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Wspaniały. żetelny. Interesuje się pacjentem. Cierpliwy i dobry! Przyjemna wizyta! Jestem ogromnie zadowolona! Wyciąga z każdej choroby i dolegliwości! Polecam wszystkim!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Katowice - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Katowice?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza