Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Marcin Cwynar

Specjalizacje:

Internista, Geriatra

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 41
Ostatnie 7 dni 316
Odsłon w zeszłym miesiącu 1393
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 4

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od jakiegoś momentu dokuczają Ci martwiące symptomy w Twoim ciele? Myślisz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Marcin Cwynar jest dyplomowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje obiekcje oraz zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Kluczowymi problemami, które lekarz Marcin Cwynar diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Marcin Cwynar zarejestruj się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Kraków (woj. malopolskie), Marcin Cwynar przyjmuje w gabinecie Katedra Chorób Wewnętrznych i Gerontologii, ul. Śniadeckich 10. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Geriatra)
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Katedra Chorób Wewnętrznych i Gerontologii


ul. Śniadeckich 10, 31-351 Kraków, Grzegórzki

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bezwłocznie powiadomimy lekarza o Twojej prośbie.


Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięKraków - znani lekarze

Elżbieta Bisaga anestezjolog, Małgorzata Piątkowska-Śmietańska pediatra, Karol Stąpor chirurg, Katarzyna Pelc internista, Jerzy Kurleto internista, Bartosz Godlewski neurochirurg, Wanda Rumińska internista, Ewa Kostelecka-Chotecka ortopeda, Małgorzata Plackowska pediatra, Henryk Kurzbauer neurolog, Izabela Rogacka pediatra, Małgorzata Pukal internista, Wojciech Habrat urolog, Wojciech Graca stomatolog, Tomasz Sorys chirurg

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza