Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz dentysta Małgorzata Wojtkowska

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 34
Ostatnie 7 dni 299
Odsłon w zeszłym miesiącu 1327

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Doskwiera Ci ból zębów lub dziąseł? A może masz wadę zgryzu? Bez względu na to, co jest przyczyną, zalecamy umówić się na ochronny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Małgorzata Wojtkowska leczy pacjentów w każdym wieku w zakresie stomatologii dziecięcej oraz innych. Wierzymy, że lekarz dentysta Małgorzata Wojtkowska jest solidnym i sprawdzonym dentystą w Twoim mieście, dla którego jest ważne dokładność badania oraz radość pacjenta przed i po zabiegu. A wszystko to przebiega w rodzinnej atmosferze oraz w korzystnych dla pacjenta godzinach. Dentysta na ogół zajmuje się całościową opieką stomatologiczną, stomatologią estetyczną, profilaktyką, w tym uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów również robieniem innych zabiegów. Dentysta określa powstałe zmiany patologiczne oraz podejmuje decyzje o planie leczenia, co gwarantuje niesamowite efekty. Jeśli poszukujesz odpowiedniego specjalisty doskonale znalazłeś! W mieście - Ostrołęka (woj. mazowieckie), Małgorzata Wojtkowska przyjmuje w gabinecie Gabinet lekarski, pod adresem ul. Sienkiewicza 54. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Świetny specjalista. Bezproblemowy kontakt. Sympatyczna. Jest 100% zaangażowana. Kulturalna. Ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta. Stawia bardzo trafne diagnozy. Bardzo dobry gabinet. Wszystkim szczerze polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Ostrołęka - znani lekarze


Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Ostrołęka?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza