Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Małgorzata Włoch

Specjalizacje:

Psycholog

O lekarzu

Większość z nas ma w życiu okresy, gdy potrzebuje wsparcia kogoś, kto pochodzi spoza kręgu rodziny i znajomych, kto obiektywnie może spojrzeć na problem, jednocześnie posiadając niezbędną do tego wiedzę i umiejętności. Staram się nie stawiać szybkich diagnoz i pochopnych interpretacji czasem skomplikowanego zachowania człowieka. W swej pracy próbuję spojrzeć na pacjenta z tak wielu perspektyw jak to tylko możliwe. Pacjenci zgłaszają się na terapię z bardzo wielu powodów. Szukają odpowiedzi, przyczyn i rozwiązań tego co ich trapi, często spodziewają się, że w ciągu jednego spotkania zdołam odmienić ich życie. Niekiedy nie udaje się to nawet po wielu godzinach. W swej pracy zdecydowałam, że będę uważnie słuchać, wspierać i być szczerą z pacjentami, że my terapeuci czasem posiadamy niewiele dobrych wyjaśnień na to, dlaczego poddawani jesteśmy w życiu tylu próbom. Wierzę jednak, że choć może nie wszystkim, wielu osobom mogę pomóc, nie wygłaszając przy tym "złotych" rad, sądów i opinii.

Notka biograficzna: Ukończyłam Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii- 1997. Jestem absolwentką czteroletniego, całościowego szkolenia w zakresie psychoterapii prowadzonego przez Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie (wypełniającego standardy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). Konsultant Career Direct - Living by Design. W 2016 ukończyłam studia podyplomowe: "Psychoonkologia" na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracowałam w Poradni Kompleksowej Diagnozy, Wczesnej Edukacji, Terapii i Rehabilitacji w Warszawie, zajmując się diagnozą, tworzeniem planów terapii oraz prowadzeniem sesji terapeutycznych z rodzinami. Odbyłam liczne staże, między innymi staż w Krakowskim Ośrodku Terapii w Zespole Terapii Rodzin. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy w firmach doradczych (zajmowała się rozwojem potencjału zawodowego pracowników). Od wielu lat zajmuję się poradnictwem psychologicznym w ramach Forum Rodziny w Krakowie. Biorę udział w licznych szkoleniach z zakresu poradnictwa, psychoterapii i terapii i rozwoju osobistego. Główne obszary obecnej pracy terapeutycznej, którą zajmuję się od wielu lat, to terapia indywidualna, praca z rodziną i parami. Pomagam osobom, które zmagają się z stresem, depresją, lękami, trudnościami w relacjach oraz problemami rodzinnymi. Moja praca terapeutyczna prowadzona jest pod superwizją.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)

I spotkanie - 75 minut

60 minut

75 minut

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięKraków - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza