Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Małgorzata Narożna-Krajniak
średnia 5.00 z 1 opinii

dr n. med. Małgorzata Narożna-Krajniak

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 41
Ostatnie 7 dni 325
Odsłon w zeszłym miesiącu 1474

O lekarzu

Szukasz opinii? Czujesz ból zębów? A być może chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co jest powodem, należałoby wybrać się na zapobiegawczy przegląd uzębienia. dr n. med. Małgorzata Narożna-Krajniak leczy małych pacjentów oraz młodzież w zakresie stomatologii dziecięcej i innych. Wierzymy, że dr n. med. Małgorzata Narożna-Krajniak jest porządnym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego jest ważne dokładność badania oraz radość pacjenta przed i po zabiegu. A wszystko to przebiega w domowej atmosferze i w dostosowanych do pacjenta godzinach. Dentysta na ogół zajmuje się wszechstronną stomatologiczną opieką, stomatologią estetyczną, protetyką, m.in. uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także robieniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Stomatolog diagnozuje powstałe zmiany patologiczne oraz decyduje o odpowiednim planie leczenia, co daje doskonałe efekty. Jeśli szukasz odpowiedniego specjalisty świetnie wyszukałeś! W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Małgorzata Narożna-Krajniak przyjmuje w gabinecie dentysta, przy ul. Murawa 37A. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Korzystałem z wielu dentystów, ale w w tym gabiniesie Ja i moja rodzina instalujemy się bez obaw chyba na stałe!!! Ważna jest bowim nie tylko osobowość Pani stomatolg ale Jej profesjonalizm i szybki kontakt w pacjentem. Sądzę, że dzieki temu wielu "dentystycznych alergikow" szybko zapomina o dolegliwościach i o tym co ich czeka na fotelu!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarze

Marta Hasse-Cieślińska dermatolog, Jerzy Sikorski chirurg, Jan Hantke ginekolog, Szymon Bogusławski neurolog, Bartłomiej Kopaczewski neurochirurg, Dorota Stankowska stomatolog, Małgorzata Chmielnik stomatolog, Michał Małek ginekolog, Stanisława Skłócka okulista, Maria Nowak lekarz rodzinny, Andrzej Mackiewicz psychiatra, Hanna Pecold-Stępniewska okulista, Anna Akçelikli internista, Stanisław Malinger chirurg, Monika Szulc-Kobylarek diagnosta

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza