Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Małgorzata Nabagło-Bolek

Specjalizacje:

Internista, Geriatra

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 50
Ostatnie 7 dni 391
Odsłon w zeszłym miesiącu 1660

O lekarzu

Szukasz opinii? Od dłuższego czasu dokuczają Ci martwiące bodźce w Twoim organizmie? Rozpatrujesz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Małgorzata Nabagło-Bolek jest profesjonalnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje problemy oraz zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Kluczowymi schorzeniami, które lekarz Małgorzata Nabagło-Bolek diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Małgorzata Nabagło-Bolek zgłoś się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Kraków (woj. malopolskie), Małgorzata Nabagło-Bolek przyjmuje w gabinecie Centrum Medyczne "MED-ALL", adres: ul. Budziszyńska 1. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Geriatra)
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięKraków - znani lekarze

Felicja Kostecka internista, Monika Knapik-Rybka ginekolog, Dorota Błaszkiewicz lekarz rodzinny, Agnieszka Błajszczak laryngolog, Aneta Skoczylas stomatolog, Adrianna Szczecińska-Soroka okulista, Jan Hamiga chirurg, Jacek Kuźma pediatra, Andrzej Kałamacki ginekolog, Joanna Litwa internista, Katarzyna Marek psychiatra, Jolanta Robak psychiatra, Rafał Nazimek chirurg, Anna Hamielec-Machaczka lekarz rodzinny, Joanna Michalska reumatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza