Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Małgorzata Marzec-Gawron

Specjalizacje:

Stomatolog, Seksuolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 37
Ostatnie 7 dni 296
Odsłon w zeszłym miesiącu 1349
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz opinii? Czujesz ból zębów? A może chcesz mieć zdrowe zęby? Bez względu na to, co jest powodem, należałoby wybrać się na zapobiegawczy przegląd zębów. lekarz dentysta Małgorzata Marzec-Gawron leczy pacjentów w każdym wieku w zakresie stomatologii estetycznej i innych. Uważamy, że lekarz dentysta Małgorzata Marzec-Gawron jest solidnym i sprawdzonym dentystą w Twoim mieście, dla którego jest ważne podejście do pacjenta i jakość usług oraz indywidualne podejście do pacjenta. A wszystko to przebiega w relaksującej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta cenach. Dentysta też zajmuje się kompleksową stomatologiczną opieką, stomatologią zachowawczą, endodoncją, w tym zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także wykonaniem wielu innych zabiegów. Dentysta określa powstałe zmiany patologiczne także podejmuje decyzje o metodzie leczenia, co przynosi trwałe efekty. Jeśli szukasz świetnego stomatologa doskonale trafiłeś! W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Małgorzata Marzec-Gawron przyjmuje w placówce DENTALMM, ul. Mrówcza 193A. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Seksuolog)
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWarszawa - znani lekarze

Alicja Wiercińska-Drapało internista, Dariusz Więcko endokrynolog, Iwona Milewska-Tyszkiewicz psychiatra, Kazimierz Szopiński radiolog, Jerzy Żurakowski gastrolog, Irmina Kuchar protetyk stomatologiczny, Przemysław Uliasz stomatolog, Paweł Piotrowski chirurg, Marek Chaberski chirurg, Ireneusz Ziobrowski chirurg, Dżulietta Kiworkowa stomatolog, Grzegorz Polański neurolog, Piotr Rożniatowski stomatolog, Monika Rogala dermatolog, Magdalena Brudkowska ortodonta

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza