Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Małgorzata Maraszkiewicz-Kulesza

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 39
Ostatnie 7 dni 309
Odsłon w zeszłym miesiącu 1412
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 2

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Przeszkadza Ci ból zębów? A może chcesz mieć zdrowe zęby? Bez względu na to, co jest powodem, warto umówić się na profilaktyczny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Małgorzata Maraszkiewicz-Kulesza leczy pacjentów w każdym wieku w zakresie stomatologii dziecięcej oraz innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Małgorzata Maraszkiewicz-Kulesza jest solidnym i sprawdzonym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego liczy się podejście do pacjenta i jakość usług oraz indywidualne podejście do pacjenta. A wszystko to przebiega w domowej atmosferze oraz w dostosowanych do pacjenta godzinach. Stomatolog kompleksową opieką stomatologiczną, stomatologią zachowawczą, protetyką, w tym uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i wykonaniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Stomatolog określa powstałe zmiany patologiczne oraz decyduje o leczeniu, co daje doskonałe efekty. Jeśli szukasz świetnego specjalisty dobrze trafiłeś. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Małgorzata Maraszkiewicz-Kulesza przyjmuje w gabinecie Gabinet Stomatologiczny., pod adresem ul. Kapliczna 30. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Adam Biernacki internista, Janina Śramkiewicz stomatolog, Mirosława Kamola-Olszewska psycholog, Anna Gołębiewska okulista, Antonina Stefanów stomatolog, Hanna Jer stomatolog, Zofia Machowicz ginekolog, Paulina Cichon chirurg, Andrzej Perkowski okulista, Katarzyna Piotrowicz lekarz rodzinny, Janusz Limon genetyk, Agnieszka Jackiewicz chirurg, Anna Paszczyk stomatolog, Ewa Kołodziejska ginekolog, Sławomir Strojnowski fizjoterapeuta

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza