Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Małgorzata Adamczyk
średnia 5.00 z 3 opinii

dr n. med. Małgorzata Adamczyk

Specjalizacje:

Stomatolog, Ortodonta

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 44
Ostatnie 7 dni 348
Odsłon w zeszłym miesiącu 1498
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz opinii? Przeszkadza Ci ból zęba? A może przypadkiem chcesz mieć atrakcyjny uśmiech? Bez względu na to, co jest przyczyną, należy umówić się na ochronny przegląd Twoich zębów. dr n. med. Małgorzata Adamczyk leczy pacjentów w każdym wieku w zakresie stomatologii dziecięcej i innych. Uważamy, że dr n. med. Małgorzata Adamczyk jest dobrym dentystą w Twoim mieście, dla którego jest kluczowe przyjazna atmosfera oraz indywidualne podejście do pacjenta. Wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze i w dostosowanych do pacjenta godzinach. Stomatolog też zajmuje się kompleksową stomatologiczną opieką, stomatologią zachowawczą, protetyką, np. uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i robieniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Stomatolog określa powstałe zmiany patologiczne również decyduje o leczeniu, co daje niesamowite efekty. Jeśli szukasz odpowiedniego stomatologa doskonale wyszukałeś! W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Małgorzata Adamczyk przyjmuje w gabinecie Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji, pod adresem ul. Biały Kamień 1 Lok U 1. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Ortodonta)
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo delikatna lekarka, potrafi uspokoić pacjenta i wytworzyć przyjazną atmosferę podczas wizyty. Miła, sympatyczna, komunikatywna, a przy tym bardzo profesjonalna i kompetentna. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Fachowa lekarka, kompetentna, a przy tym miła i sympatyczna. Jestem zadowolona z przebiegu dotychczasowych wizyt i polecam panią doktor z czystym sumieniem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetna specjalistka, wielkie kompetencje, do tego ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam wszystkim panią dr Małgorzatę Adamczyk!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarze

Natalia Jurkiewicz fizjoterapeuta, Agnieszka Krawczyńska gastrolog, Anna Podbielkowska lekarz rodzinny, Dariusz Korczak internista, Justyna Kizyn stomatolog, Jerzy Nowakowski internista, Sandra Nowacka-Jaskólska dietetyk, Arkadiusz Janion chirurg, Milena Sawicka stomatolog, Daniel Jabłoński psycholog, Bogna Ziarkiewicz-Wróblewska internista, Edward Jaszczak dermatolog, Piotr Zamora ginekolog, Emilia Wegner psycholog, Ewa Jastrzębska-Szyszko laryngolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza