Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Małgorzata Adamczyk,
średnia 5.00 z 3 opinii

dr n. med. Małgorzata Adamczyk

Specjalizacje:

Stomatolog, Ortodonta

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 42
Ostatnie 7 dni 353
Odsłon w zeszłym miesiącu 1495
Przejmij profil i uzupełnij dane

O lekarzu

Szukasz opinii? Przeszkadza Ci ból zęba? A może przypadkiem chcesz mieć atrakcyjny uśmiech? Bez względu na to, co jest przyczyną, należy umówić się na ochronny przegląd Twoich zębów. dr n. med. Małgorzata Adamczyk leczy pacjentów w każdym wieku w zakresie stomatologii dziecięcej i innych. Uważamy, że dr n. med. Małgorzata Adamczyk jest dobrym dentystą w Twoim mieście, dla którego jest kluczowe przyjazna atmosfera oraz indywidualne podejście do pacjenta. Wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze i w dostosowanych do pacjenta godzinach. Stomatolog też zajmuje się kompleksową stomatologiczną opieką, stomatologią zachowawczą, protetyką, np. uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i robieniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Stomatolog określa powstałe zmiany patologiczne również decyduje o leczeniu, co daje niesamowite efekty. Jeśli szukasz odpowiedniego stomatologa doskonale wyszukałeś! W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Małgorzata Adamczyk przyjmuje w gabinecie Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji, pod adresem ul. Biały Kamień 1 Lok U 1. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (ortodonta)
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła

Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo delikatna lekarka, potrafi uspokoić pacjenta i wytworzyć przyjazną atmosferę podczas wizyty. Miła, sympatyczna, komunikatywna, a przy tym bardzo profesjonalna i kompetentna. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Fachowa lekarka, kompetentna, a przy tym miła i sympatyczna. Jestem zadowolona z przebiegu dotychczasowych wizyt i polecam panią doktor z czystym sumieniem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetna specjalistka, wielkie kompetencje, do tego ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam wszystkim panią dr Małgorzatę Adamczyk!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Podobni lekarze


Warszawa - znani lekarzeSzukasz stomatologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza