Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Magdalena Kicińska-Kukawka

Specjalizacje:

Psycholog

O lekarzu

Szanowni Państwo,
Jestem psychologiem o specjalności klinicznej, dyplomowanym psychoterapeutą oraz trenerem.

Ukończyłam psychologię kliniczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Dyplom psychoterapeuty zdobyłam w trakcie czteroletniego szkolenia podyplomowego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integracyjnej (więcej informacji na temat kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego znajdą Państwo na http://refleks-ja.pl/o-nas-psycholog-poznan.html

Praca z drugim człowiekiem od zawsze sprawiała mi wiele radości i była źródłem doświadczenia oraz cennych inspiracji. Towarzysząc mym pacjentom podczas ich zmagań z codziennymi trudnościami, problemami czy w drodze do lepszego zrozumienia siebie zrozumiałam, że najważniejsza nieraz bywa nadzieja i odwaga, dzięki którym człowiek nie poddaje się i pragnie zmienić swoją sytuację na lepszą. Poprzez empatię, zrozumienie i dawanie nadziei wspieram pacjentów w tej nieraz bardzo trudnej, często wzruszającej, ale zmieniającej na lepsze drodze, jaką jest psychoterapia.

Pracując jako psychoterapeuta wspieram osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, borykające się ze swoimi ograniczeniami lub po prostu pragnących lepiej zrozumieć swoje zachowanie. Za najbardziej leczące czynniki w terapii uznaję dobrą relację z Pacjentem oraz jego motywację do zmiany. Konstruktywna współpraca między psychoterapeutą a Pacjentem to przede wszystkim wynik wielkiego zaufania, jakim mnie on obdarza, a sama zaś psychoterapia to za każdym razem indywidualne podejście do Pacjenta oraz nowe, cenne doświadczenie.

Wspieram pary znajdujące się w kryzysowym momencie. Pomagam im zrozumieć siebie wzajemnie, motywy nimi kierujące czy po prostu przywrócić (a czasem i nauczyć) wzajemnego zrozumienia i komunikacji. Wspieram także pary borykające się z problemem niepłodności, pary/kobiety w przygotowaniu się do procedury in vitro. Pomagam parom/małżeństwom, które planują adopcję (przygotowanie przyszłych rodziców do adopcji dziecka młodszego i starszego); Wspieram także rodziców/kobiety, które doświadczyły straty dziecka w wyniku poronienia, choroby czy nagłego wypadku.

Pracuję w nurcie integracyjnym, a swoją pracę poddaję stałej superwizji.
Serdecznie zapraszam na stronę internetową naszej Pracowni: www.refleks-ja.pl
Bezpośredni kontakt ze mną: 605_610_497

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięPoznań - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza