Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Magdalena Durlik

Specjalizacje:

Internista, Nefrolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 53
Ostatnie 7 dni 407
Odsłon w zeszłym miesiącu 1727
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz opinii? Od jakiegoś momentu dokuczają Ci martwiące objawy w Twoim organizmie? Rozważasz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Magdalena Durlik jest kompetentnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania a także proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wszystkich badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Przeważającymi schorzeniami, które lekarz Magdalena Durlik diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Magdalena Durlik zapisz się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Magdalena Durlik przyjmuje w placówce Centrum Medyczne Damiana, przy ul. Wałbrzyska 46. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Nefrolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWarszawa - znani lekarze

Andrzej Kokoszka psychiatra, Krzysztof Ginda kardiolog, Bożena Bierzniewska dermatolog, Joanna Łoboda pediatra, Anna Ciesielska-Fabisiak internista, Zofia Jaczyńska stomatolog, Dominik Skupiński lekarz rodzinny, Piotr Michałowski okulista, Jadwiga Starzyńska okulista, Renata Rutka pediatra, Łukasz Dembiński pediatra, Ewa Kucharczyk internista, Nastaran Moradi-Łomżyńska stomatolog, Monika Słowińska dermatolog, Anna Molendowska stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza