Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Magdalena Adamus,
średnia 5.00 z 7 opinii

mgr Magdalena Adamus

Specjalizacje:

Seksuolog, Terapeuta


O lekarzu

Jestem psychoterapeutką/seksuolożką/pedagożką. W trakcie przygotowań do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP i seksuologa klinicznego . Posiadam doświadczenie w pracy z dorosłymi, młodzieżą szkolną oraz dziećmi . Ukończyłam Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie uczestniczę w Akredytowanym czteroletnim Kursie Psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Jestem magistrem pedagogiki o specjalności : surdopedagogika. Odwołuję się w pracy terapeutycznej do różnych podejść teoretycznych – metody i procedury dostosowuję do potrzeb moich klientów, a nie odwrotnie. Najbliższe mojemu myśleniu o psychoterapii są podejścia systemowe i psychodynamiczne. Naczelną dla mnie zasadą jest głęboki szacunek dla osób zgłaszających się po pomoc. Zapewniam dyskrecję i anonimowość. O moich klientach rozmawiam jedynie podczas superwizji, czyli spotkań z innym doświadczonym terapeutą, który przygląda się mojej pracy. Poddawanie swojej pracy oglądowi superwizora pomaga mi utrzymać wysoki poziom świadczonych usług. Do gabinetu zapraszam rodziny i pary oraz osoby indywidualne, które w zmaganiu się z swoim problemem zdecydowały się lub rozważają współpracę z psychoterapeutą/seksuologiem . Pracuję również dziećmi i młodzieżą szkolną prowadząc terapię pedagogiczną i edukację seksualną.Współpracuję ze specjalistami z Centrum Medycznego Ginemedica.  Jako terapeuta- seksuolog nie zajmuję się przepisywaniem leków, zajmuje się tym lekarz seksuolog, albo lekarz rodzinny. Więcej informacji o mnie znajdziecie Państwo na stronie: www.wcentrum.com.pl W ofercie również konsultacje Skype : seksuolog.magdalena.adamus rezerwacja wizyty jest możliwa po dokonaniu opłaty na konto. Wizyty są odpłatne.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (seksuolog)
wizyta lekarska (terapeuta)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 7

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo polecam. Terapeuta ma świetny kontakt z młodzieżą. Rozumie rodziców w dylemacie wychowawczym.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo się bałam wizyty u Pani Magdy. Nie jest łatwo rozmawiać o swoich niepowodzeniach. Szczerze polecam, dzięki tym spotkaniom nabieram większej motywacji do zmian. Dodam, że gabinet w samym centrum miasta - to bardzo wygodne.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dziękujemy za pomoc. Nasz związek rozpoczął się na nowo. Bardzo polecam Panią Magdalenę Adamus, dziękuję

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Sesje terapeutyczne u Pani Magdy pomogły mojej nastoletniej córce w zrozumieniu swoich emocji. Dziś istnieje mniej zachowań, z którymi sobie ona nie radzi. Nasze rozmowy nie zawsze kończą się kłótnią. Potrafimy się porozumieć. Bardzo polecam tę specjalistkę.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Na wizyty do doktor chodzę z synkiem, ma 6 lat. Zauważam pozytywne zmiany, dziękuję

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dziękujemy. Dzięki Pani udało nam się w końcu porozmawiać na trudny temat.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetna lekarka, z wielką wiedzą i umiejętnościami. Dzięki niej pozbyłem się moich problemów i nic nie zapowiada, że mogą kiedykolwiek wrócić. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarzeSzukasz seksuologa z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza