Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Lilianna Kisiel

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 21
Ostatnie 7 dni 191
Odsłon w zeszłym miesiącu 988
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 4

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od jakiegoś czasu dokuczają Ci alarmujące objawy w Twoim organizmie? Przymierzasz się, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Lilianna Kisiel jest odpowiednim lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Astma i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje pytania jak również proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po przeprowadzonych badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi zaburzeniami, które lekarz Lilianna Kisiel diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Lilianna Kisiel zarejestruj się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Augustów (woj. podlaskie), Lilianna Kisiel przyjmuje w gabinecie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze L.s.kisiel Lilianna Kisiel, ul. Jaćwieska 18 . Zapraszamy do kontaktu.
pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięAugustów - znani lekarze

Agnieszka Mroziewska stomatolog, Urszula Mateuszuk ortodonta, Elżbieta Bilmin-Zimnoch stomatolog, Urszula Mateuszuk stomatolog, Anna Sawicka stomatolog, Zuzanna Prejs internista, Dorota Kopecka-Żylińska internista, Stanisław Samul internista, Tadeusz Otyś stomatolog, Tomasz Grędziński neurolog, Irena Grygucis internista, Józef Krętowski internista, Maria Pełszyńska internista, Maciej Śliwiński chirurg, Marek Drożdżewicz ginekolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Augustów?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza