Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz dentysta Lidia Kucharska-Podwapińska

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 32
Ostatnie 7 dni 270
Odsłon w zeszłym miesiącu 1265
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 6

O lekarzu

Witamy na profilu. Dokucza Ci ból zębów lub dziąseł? A może przypadkiem chcesz mieć atrakcyjny uśmiech? Bez względu na to, co jest powodem, należy wybrać się na ochronny przegląd zębów. lekarz dentysta Lidia Kucharska-Podwapińska leczy całe rodziny w zakresie stomatologii zachowawczej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Lidia Kucharska-Podwapińska jest rzetelnym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego ma znaczenie dokładność badania oraz ciepły wystrój. A Przebiega to w rodzinnej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta cenach. Stomatolog zajmuje się całościową opieką stomatologiczną, stomatologią dziecięcą, profilaktyką, m.in. uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także wykonaniem wielu innych zabiegów. Stomatolog wykrywa powstałe zmiany patologiczne także podejmuje decyzje o leczeniu, co daje trwałe efekty. Poszukujesz dobrego stomatologa świetnie znalazłeś. W mieście - Kalisz (woj. wielkopolskie), Lidia Kucharska-Podwapińska przyjmuje w gabinecie Indywidualna Praktyka Stomatologiczna, pod adresem ul. Skarszewska 47. Zapraszamy do kontaktu.
pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

Miejsce przyjęć i kontakt


ul. Skarszewska 47, Kalisz

pokaż telefon

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Gdyby nie Pani doktor Lidia byłabym bez zębów.Nie pojmuje jak zawsze potrafi sobie ze mną poradzić i do tego wychodze od niej w szoku, że nie bolało.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kalisz - znani lekarze

Olimpia Hadrych logopeda, Jerzy Madejczyk internista, Katarzyna Kuczyńska dermatolog, Barbara Przyłucka-Bieda lekarz medycyny pracy, Jacek Ignor weterynarz, Marcin Kubski psychiatra, Wiktor Kaleniewicz neurolog, Zenon Proniak pediatra, Kinga Hofman-Telążka psychiatra, Maria Mikołajczyk stomatolog, Jadwiga Bieńkowska-Celer pediatra, Barbara Frątczak lekarz rodzinny, Jakub Knypiński anestezjolog, Bogusław Kwieciński gastrolog, Grzegorz Gawron laryngolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Kalisz?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza