Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Lech Czaplicki

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 55
Ostatnie 7 dni 425
Odsłon w zeszłym miesiącu 1780
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 4

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od dłuższego momentu dają we znaki martwiące symptomy w Twoim organizmie? Myślisz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Lech Czaplicki jest dyplomowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje zapytania a także zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach opracowuje dedykowany plan i metodę leczenia. Podstawowymi przypadłościami, które lekarz Lech Czaplicki diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Lech Czaplicki umów się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Grudziądz (woj. kujawsko-pomorskie), Lech Czaplicki przyjmuje w gabinecie Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grudziądzu, przy ul. Legionów 57. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGrudziądz - znani lekarze

Joel Apiyo diagnosta, Bożena Radtke stomatolog, Bogdan Byczkowski internista, Grażyna Marciniak lekarz rodzinny, Małgorzata Bagniewska-Iwanier okulista, Stanisław Misztal neurolog, Małgorzata Karaś-Marciniak internista, Emilia Bogusławska internista, Wioletta Kamińska psycholog, Krystyna Trudnowska stomatolog, Aleksandra Przystalska-Bettin położna, położnik, Adam Mierniczek laryngolog, Robert Bulczyński psycholog, Bartłomiej Wolski ginekolog, Maciej Gardzielewski pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Grudziądz?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza