Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Laryngolog dziecięcy Warszawa

Twoje dziecko skarży się z powodu uciążliwego bólu uszu albo gardła? Skorzystaj z pomocy laryngologa dziecięcego z Warszawy. Specjalista otolaryngolog określi przyczynę dolegliwości, a także zleci leczenie, które szybko przyniesie poprawę Twojemu dziecku. Z rankingiem lekarzy na KCP.PL łatwo znajdziesz najlepszego laryngologa dziecięcego w Warszawie. Wystarczy, że przejrzysz czytelną listę lekarzy, porównasz wystawione im oceny oraz sprawdzisz, co na temat poszczególnych laryngologów dziecięcych z Warszawy sądzą inni pacjenci.

Wybierz zakres cen usług:

Sortuj lekarzy według:

polecani najlepiej oceniani korzystna cena

Sensor Cliniq

ul. Kacza 8, Warszawa, Wola

Zobacz dane kontaktowe


Gabinet Alergologiczny i Laryngologiczny dla doroslych i dzieci.

ul. Jedności Robotniczej 15, Łomianki

Zobacz dane kontaktowe


Sensor Cliniq

ul. Kacza 8, Warszawa, Wola

Zobacz dane kontaktowe
Czy to zapalenie zatok?

Kategoria | Zdrowie
Na zapalenie zatok składa się stan zapalny, obrzęk błony śluzowej i zaleganie wydzieliny w zatokach. Prawidłowo działające zatoki mają za zadanie ocieplenie, nawilżenie i oczyszczenie powietrza. Jak zatem rozpoznać zapalenie zatok w okresie zimowym?
Czytaj artykuł

Objawy chorobowe układu oddechowego

Kategoria | Zdrowie
Liczne zaburzenia dotykają naszego układu oddechowego. Może on zostać zajęty w przebiegu chorób układowych (np. toczeń rumieniowaty układowy), infekcyjnych (np. zapalenie płuc), nowotworowych (np. rak płuc) i innych. Jednak niektóre z objawów mogą szczególnie wskazywać na jego schorzenia.
Czytaj artykuł

Zawroty głowy: obwodowe i ośrodkowe

Kategoria | Zdrowie
Pojawienie się zawrotów głowy może być następstwem spożycia dużej dawki alkoholu czy gwałtownej zmiany pozycji, ale mogą one stanowić również objaw poważniejszych zaburzeń, neurologicznych, laryngologicznych czy nawet problemów z układem krążenia. Jakie są przyczyny zawrotów głowy?
Czytaj artykuł

Wyszukaj innego lekarza