Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Krzysztof Zorychta

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 51
Ostatnie 7 dni 407
Odsłon w zeszłym miesiącu 1700

O lekarzu

Witamy na profilu. Od dłuższego czasu wyczuwasz nieprzyjemne objawy w Twoim ciele? Analizujesz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Krzysztof Zorychta jest profesjonalnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje zapytania a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach przygotuje dedykowany plan i metodę leczenia. Czołowymi schorzeniami, które lekarz Krzysztof Zorychta diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Krzysztof Zorychta zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Bytom (woj. slaskie), Krzysztof Zorychta przyjmuje w placówce Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS-MED" s. c. - Poradnia lekarza POZ, pod adresem ul. Energetyki 11. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Wspaniały lekarz i człowiek. Do pacjenta podchodzi fachowo i po ludzku. Polecam i jeszcze raz polecam. Cała moja rodzina się leczy u dr Zorychty i nie wyobrażamy sobie innego lekarza.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Rzetelność, fachowość, punktualność, moralność. Lekarzy znam wielu, ale ten jest wyjątkowy. Pan Krzysztof to człowiek stworzony do tego zawodu. Nie chcę przesadzić z jego wychwalaniem, ale dowodem jego solidności i człowieczeństwa są pacjenci, których zawsze ma mnóstwo, a którzy przechodzą do niego od innych lekarzy nawet z odległych miejscowości.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Bytom - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Bytom?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza