Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Krzysztof Wyrembelski
średnia 5.00 z 5 opinii

lekarz dentysta Krzysztof Wyrembelski

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 35
Ostatnie 7 dni 284
Odsłon w zeszłym miesiącu 1323
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Odczuwasz ból zębów? A być może masz wadę zgryzu? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, należałoby iść na zapobiegawczy przegląd zębów. lekarz dentysta Krzysztof Wyrembelski leczy całe rodziny w zakresie stomatologii zachowawczej oraz innych. Wierzymy, że lekarz dentysta Krzysztof Wyrembelski jest porządnym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego liczy się przyjazna atmosfera oraz trwałość wykonywanych usług. A wszystko to przebiega w relaksującej atmosferze oraz w korzystnych dla pacjenta cenach. Dentysta na ogół zajmuje się wszechstronną opieką stomatologiczną, stomatologią zachowawczą, endodoncją, m.in. zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także wykonaniem wielu innych zabiegów. Dentysta określa powstałe zmiany patologiczne również podejmuje decyzje o odpowiednim planie leczenia, co gwarantuje trwałe efekty. Jeśli szukasz odpowiedniego stomatologa świetnie wyszukałeś. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Krzysztof Wyrembelski przyjmuje w placówce City-dental.pl, ul. Strozynskiego 29. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 5

|

Średnia Ocen: 5

Polecam usuwanie zębów ultradźwiękami - pozdrawiam całą ekipę city-dental- dzięki za nowy look:)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Implantolog, protetyk dr Krzysztof Wyrembelski dał mi nowy, naturalny uśmiech- dziękuje

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Szybko, fachowo i konkretnie. Pan doktor zaskoczył mnie swoim profesjonalizmem, a także ludzkim podejściem do pacjenta. Dzięki temu ma u mnie duży plus i zdecydowałem się kontynuować leczenie właśnie u doktora Wyrembelskiego. I to samo polecam wszystkim.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetny lekarz, z zębami potrafi czynić cuda. Moje uzębienie było w opłakanym stanie, a Pan Doktor wykonał tak świetną robotę, że do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Nic nie bolało podczas zabiegu, nic nie boli teraz, żadnych wypadających plomb, po prostu super! Polecam zdecydowanie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobry stomatolog, dokładny, solidny, z podejściem do pacjenta i sercem na dłoni… Wiele mu zawdzięczam, uratował mi ząb przeznaczony przez poprzednich dentystów do wyrwania, a odbudował go tak ładnie, że nie widać, gdzie ząb, a gdzie plomba. Lekarz artysta… Mojej mamie robił koronki, to przynajmniej nie wyglądają sztucznie. Naprawdę się przykłada. Gabinet city-dental.pl bardzo dobrze wyposażony, mają nawet panoramę, nie trzeba jeździć do miasta. Szczerze warto.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarze

Wojciech Pyska ginekolog, Anna Winczewska-Wiktor neurolog, Agnieszka Szafińska-Dolata ginekolog, Dorota Nowakowska fizjoterapeuta, Anna Gojny stomatolog, Małgorzata Lamecka okulista, Ewa Sawala pediatra, Magdalena Leszczyńska stomatolog, Tomasz Blok neurochirurg, Katarzyna Juda stomatolog, Adam Czyżyk dietetyk, Ewa Zagawa psycholog, Jan Czosnowski pediatra, Zofia Łukomska laryngolog, Katarzyna Zimna położna, położnik

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza