Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Krzysztof Turuk

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od jakiegoś momentu dają we znaki niepokojące bodźce w Twoim organizmie? Przymierzasz się, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Krzysztof Turuk jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje zapytania jak również proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po przeprowadzonych badaniach wdroży dedykowany plan i metodę leczenia. Kluczowymi problemami, które lekarz Krzysztof Turuk diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Krzysztof Turuk zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Augustów (woj. podlaskie), Krzysztof Turuk przyjmuje w gabinecie Indywidualna praktyka lekarska, przy ul. Sosnowa 8. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

Miejsce przyjęć i kontakt


ul. Sosnowa 8, Augustów

pokaż telefon

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięAugustów - znani lekarze

Alfred Skowroński chirurg, Grzegorz Kopania stomatolog, Robert Jagłowski internista, Barbara Tomaszewska pediatra, Joanna Piecha-Ziemba pediatra, Maria Milejczyk reumatolog, Lilianna Kisiel internista, Janusz Kłoczko hematolog, Danuta Hintertan stomatolog, Anna Broen-Gruszczyńska stomatolog, Józef Krętowski internista, Agnieszka Mroziewska stomatolog, Wiesława Przekop-Drejer lekarz rodzinny, Krystyna Waszczuk lekarz medycyny pracy, Grażyna Bolkowska stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Augustów?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza