Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Krzysztof Tobiasz

Specjalizacje:

Internista, Lekarz rodzinny

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 52
Ostatnie 7 dni 401
Odsłon w zeszłym miesiącu 1715

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od pewnego momentu odczuwasz nieprzyjemne symptomy w Twoim ciele? Przymierzasz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Krzysztof Tobiasz jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje obiekcje a także zleci okresowe badania profilaktyczne. Po przeprowadzonych badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Kluczowymi problemami, które lekarz Krzysztof Tobiasz diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Krzysztof Tobiasz zgłoś się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Ostrołęka (woj. mazowieckie), Krzysztof Tobiasz przyjmuje w placówce MEDICA, przy ul. Prądzyńskiego 4/2/40/41. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięOstrołęka - znani lekarze

Marek Budźko stomatolog, Ewa Wawryszuk stomatolog, Marek Walczak ginekolog, Tadeusz Murawski internista, Agata Polańska-Jaksina psychiatra, Alicja Sierzputowska pediatra, Antoni Zagroba lekarz medycyny pracy, Tadeusz Gacki chirurg, Roman Załuska internista, Elżbieta Zielińska okulista, Cecylia Żochowska fizjoterapeuta, Krzysztof Camlet ortopeda, Tomasz Bobiński internista, Maria Kapuśniak internista, Urszula Gronczewska ginekolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ostrołęka?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza