Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Krzysztof Szubert

Specjalizacje:

Internista, Fizjoterapeuta

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 30
Ostatnie 7 dni 256
Odsłon w zeszłym miesiącu 1240
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 4

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od pewnego momentu odczuwasz martwiące objawy w Twoim ciele? Analizujesz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Krzysztof Szubert jest dyplomowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wahania a także proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po przeprowadzonych badaniach przygotuje dedykowany plan i metodę leczenia. Zasadniczymi chorobami, które lekarz Krzysztof Szubert diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Krzysztof Szubert umów się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Kalisz (woj. wielkopolskie), Krzysztof Szubert przyjmuje w placówce Szubert Krzysztof, lek. med. Spec. rehabilitacji, pod adresem ul. Kościuszki 18. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (fizjoterapeuta)
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Szubert Krzysztof, lek. med. Spec. rehabilitacji


ul. Kościuszki 18, Kalisz

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Korzystałem kilkukrotnie z zabiegów i zawsze byłem zadowolony. Uzyskałem poprawę samopoczucia i stanu zdrowia. Personel miły i profesjonalny. Ceny porównywalne. Lekarz konkretny i rzeczowy. Trzeba mieć dużo złej woli żeby doszukiwać się braku profesjonalizmu i szukać dziury w całości.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kalisz - znani lekarze

Daniel Marcisz psycholog, Stanisław Tambor chirurg, Jacek Ignor weterynarz, Marian Kalemba ginekolog, Zofia Kintzi lekarz medycyny pracy, Barbara Strzelczyk stomatolog, Wiesław Strohm neurochirurg, Renata Humelt psychiatra, Jakub Madejczyk ortopeda, Monika Wajchert psycholog, Joanna Chojnacka-Kowalczyk stomatolog, Anna Jędraszek pediatra, Teresa Kaźmierczak ortopeda, Adam Rybiałek neurolog, Piotr Bartczak ginekolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Kalisz?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza