Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Krzysztof Marzec
średnia 5.00 z 5 opinii

lekarz Krzysztof Marzec

Specjalizacje:

Diabetolog, Internista

O lekarzu

Specjalizację 2. stopnia z chorób wewnętrznych uzyskałem w roku 1998, specjalizację z diabetologii w roku 2004.
Mam za sobą 29-letni staż lekarski, 16-letnie doświadczenie szpitalne w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. G. Narutowicza w Krakowie m.in. w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii oraz 6 lat jako zastępca kierownika Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.
Ponadto od 1997 pracuję w poradni diabetologicznej, początkowo publicznej a od 1999 jestem współwłaścicielem jednej z Poradni Diabetologicznych w Krakowie.
Przez ok. 10 lat byłem konsultantem z zakresu chorób wewnętrznych dla osób niepełnosprawnych w Schronisku św. Brata Alberta w Radwanowicach pod Krakowem, które aktualnie wspierane jest między innymi przez fundację "Mimo Wszystko" wspaniałej Anny Dymnej.
Od 2007 roku jestem konsultantem z zakresu chorób wewnętrznych i diabetologii w Centrum Medycznym Luxmed w Krakowie

Od 1995 roku prowadzę Prywatną Praktykę Diabetologiczną, która dziś mieści się przy ul. Jana Brożka 1, gab. 36 w Krakowie.

Celem rezerwacji wizyt w moim gabinecie zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr 605 667363.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (diabetolog)
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 5

|

Średnia Ocen: 5

Pan doktor Krzysztof, to najlepszy diabetolog jakiego znam. choruję od kilkunastu lat, ale dopiero Pan doktor dobrze dobrał mi leki, bardzo szczegółowe wyjaśnienia, rzeczowość, a wszystko w miłej atmosferze. Polecam Pana doktora

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Perfekcyjny, wyrozumiały, doskonałe podejście do pacjenta, przesympatyczny, jest oddany pacjentowi, kulturalny, profesjonalnie wykonuje swoją pracę, pomógł mi, godny polecenia.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo sympatyczny lekarz, potrafiący się świetnie komunikować z pacjentem. Wszystko wytłumaczył zrozumiałymi dla mnie słowami, odpowiedział cierpliwie na pytania, a jego zalecenia sprawiły, że czuję się dużo lepiej, lepiej też funkcjonuję. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Doktor Krzysztof Marzec jest świetnym specjalistą, zna się na swoim fachu doskonale. Wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze, a przy tym dr zachowywał się bardzo profesjonalnie. Wdrożona terapia okazała się skuteczna, czuję się dużo lepiej. Polecam wizyty u pana doktora.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Od Pana doktora wręcz bije wiedzą i doświadczeniem - wytwarza on wokół siebie aurę zaufania :) Jestem niesamowicie zadowolony z jego opieki, dzięki niemu normalnie funkcjonuję i mogę cieszyć się życiem. Dziękuję, Panie doktorze, i z czystym sumieniem polecam Pana wszystkim!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarze

Bernadetta Brudecka położna, położnik, Marta Urbańska-Gąsiorowska onkolog, Teresa Dorre-Ferdyn dermatolog, Adam Pytko psychiatra, Marek Brzewski dermatolog, Marta Lęcznar-Piotrowska fizjoterapeuta, Marta Bielaszka stomatolog, Ewa Siwecka pediatra, Rafał Rzeźniewski internista, Hanna Dziedzic-Oleksy kardiolog, Teresa Więcek ortodonta, Maria Stępniewska-Ryskala pediatra, Zofia Skowrońska-Oleksik kardiolog, Grażyna Gawor dermatolog, Waldemar Indyk stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz diabetologa z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza