Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Krzysztof Gończowski,
średnia 5.00 z 2 opinii

dr n. med. Krzysztof Gończowski

Specjalizacje:

Stomatolog


O lekarzu

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kliniczny staż podyplomowy odbył w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. W latach 2001-2008 pracował jako asystent i wykładowca w Instytucie Stomatologii CMUJ (Zakład Propedeutyki Stomatologii Zachowawczej i Stomatologii Zintegrowanej, Pracownia Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji). W latach 2006-2012 był kierownikiem medycznym Indexmedica, a w latach 2012-2015 DENTestetica w Krakowie. Od 2001 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Krakowie. W 2005 roku otrzymał stopień doktora nauk medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a w 2007 tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Dwukrotnie przebywał na stypendiach naukowych w Niemczech: Uniwersytet w Kolonii oraz Uniwersytet w Monachium. Od 2005 roku prowadzi wykłady i szkolenia praktyczne dla lekarzy stomatologów w Polsce i na świecie (wykładał w ponad 30 krajach w Europie, Azji oraz Afryce) z zakresu endodoncji, znieczuleń oraz ratownictwa medycznego. Jest członkiem polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych: PTS (Polskie Towarzystwo Stomatologiczne), PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne), ERC (European Resuscitation Council), SAAD (Society for the Advancement of Anaesthesia in Dentistry). Opublikował ponad 35 prac naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach stomatologicznych. Otrzymał wiele nagród za badania naukowe, między innymi dwukrotnie CED Travel Stipend (IADR) oraz Espertise Talent Award Europe for Young Scientists. W 2010 roku zaprojektował system mikroinstrumentów endodontycznych do usuwania złamanych narzędzi z kanałów korzeniowych FRS - File Removal System® (Chifa). Jest jednym z twórców systemu ENDO-STATION® (Cerkamed) przeznaczonego do płukania kanałów korzeniowych.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Pan doktor faktycznie ma świetne podejście do pacjenta. A do tego świetne umiejętności leczenia zębów - odkąd leczę się u pana doktora, stan mojego uzębienia stale się polepsza, a kłopoty z nim odchodzą w niepamięć.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego dentysty. Nie dość, że niesamowicie skuteczny - zęby przestały mnie boleć, plomby trzymają się świetnie, to do tego jest bardzo sympatyczny, ma po prostu świetne podejście do pacjenta. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarzeSzukasz stomatologa z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza