Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Krzysztof Gończowski,
średnia 5.00 z 2 opinii

dr n. med. Krzysztof Gończowski

Specjalizacje:

Stomatolog


O lekarzu

Kierownik Medyczny MAGNADENT, wykładowca polski i zagraniczny oraz twórca autorskiego systemu mikro narzędzi operacyjnych przeznaczonych do usuwania złamanych fragmentów instrumentów endodontycznych z kanałów korzeniowych (ERS – Endo Removal System by Dr K.Gończowski® - Aesculap-Chifa). Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym („kanałowym”) . Jego szczególną pasją zawodową jest poznawanie i wdrażanie nowych metod ograniczania bólu i stresu związanego z leczeniem stomatologicznym. Od ponad 15 lat prowadzi wykłady oraz szkolenia praktyczne dla lekarzy dentystów w Polsce i na świecie (wykładał w ponad 30 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Północnej) z zakresu endodoncji, komfortowych i efektywnych znieczuleń miejscowych oraz sedacji w stomatologii. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Przez 7 lat pracował jako asystent i wykładowca w Instytucie Stomatologii CMUJ (Zakład Propedeutyki Stomatologii Zachowawczej i Stomatologii Zintegrowanej, Pracownia Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji). W 2005 roku otrzymał stopień doktora nauk medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a w 2007 tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Dwukrotnie przebywał na stypendiach naukowych w Niemczech: Uniwersytet w Kolonii oraz Uniwersytet w Monachium. Jest członkiem polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych: PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne), ERC (European Resuscitation Council), SAAD (Society for the Advancement of Anaesthesia in Dentistry). Opublikował ponad 35 prac naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach stomatologicznych. Otrzymał wiele nagród za badania naukowe, między innymi dwukrotnie CED Travel Stipend (IADR) oraz Espertise Talent Award Europe for Young Scientists.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)

Przed przystąpieniem do każdego leczenia stomatologicznego pacjent otrzymuje w ramach obowiązkowej wizyty konsultacyjnej dokładny plan leczenia wraz z pełnym kosztorysem planowanego leczenia. Każde leczenie jest indywidualnie wyceniane z uwzględnieniem wielu czynników, np: 1) Konieczność wstępnego przygotowania zęba do bezpiecznego przeprowadzenia leczenia (zdjęcie istniejącej korony protetycznej, usunięcie starego wkładu koronowo-korzeniowego, odbudowa zrębu zęba przy uszkodzeniach poddziąsłowych tzw. core build up, korekta tkanek miękkich wrastających do wnętrz uszkodzonego zęba etc.) 2) Leczenie pierwotne (ząb z nieotwartą komora miazgi) – leczenie wtórne (ząb martwy z rozpoczętym leczeniem lub nieprawidłowo wykonanym leczeniem) 3) Rodzaj zęba = ilość kanałów korzeniowych (z reguły od 1 do 4) 4) Stopień trudności leczenia (leczenie powikłań, usuwanie złamanego instrumentu kanałowego, zamykanie perforacji) 5) Konieczność zastosowania preparatów bioceramicznych do regeneracji kości i/lub korzenia zęba 6) Ilości planowanych wizyt 7) Ilości i rodzaju niezbędnych badań diagnostycznych: 2D-RVG, 3D-CBCT 8) Ilości i rodzaju znieczuleń i/lub sedacji

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Pan doktor faktycznie ma świetne podejście do pacjenta. A do tego świetne umiejętności leczenia zębów - odkąd leczę się u pana doktora, stan mojego uzębienia stale się polepsza, a kłopoty z nim odchodzą w niepamięć.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego dentysty. Nie dość, że niesamowicie skuteczny - zęby przestały mnie boleć, plomby trzymają się świetnie, to do tego jest bardzo sympatyczny, ma po prostu świetne podejście do pacjenta. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarzeSzukasz stomatologa z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza