Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Krzysztof Czarnobilski

Specjalizacje:

Internista, Geriatra

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 49
Ostatnie 7 dni 383
Odsłon w zeszłym miesiącu 1663
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 7

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od jakiegoś momentu odczuwasz martwiące symptomy w Twoim ciele? Myślisz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Krzysztof Czarnobilski jest dyplomowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wątpliwości oraz zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Newralgicznymi zaburzeniami, które lekarz Krzysztof Czarnobilski diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Krzysztof Czarnobilski zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Kraków (woj. malopolskie), Krzysztof Czarnobilski przyjmuje w gabinecie Szpital ZOZ MSWiA w Krakowie, adres: ul. Galla 25. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Geriatra)
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięKraków - znani lekarze

Aneta Then stomatolog, Tomasz Korman lekarz rodzinny, Magdalena Węgrzyn lekarz rodzinny, Katarzyna Dziuba-Osikowicz stomatolog, Bogusława Bieniek ortopeda, Tomasz Klekawka lekarz rodzinny, Michał Kuś psycholog, Miłosz Jankowski internista, Anna Skrzypek-Musiał psycholog, Grażyna Bogutyn ginekolog, Leszek Stępień endokrynolog, Marek Oleszczyk lekarz rodzinny, Marek Betlej neurochirurg, Dawid Starzyk fizjoterapeuta, Aleksandra Bruchnalska kardiolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza