Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Krystyna Wojsa-Kuziemska

Specjalizacje:

Internista, Endokrynolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 369
Odsłon w zeszłym miesiącu 1585
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz opinii? Od dłuższego czasu dają we znaki nieprzyjemne oznaki w Twoim ciele? Zastanawiasz się, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Krystyna Wojsa-Kuziemska jest dyplomowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje zapytania a także zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi chorobami, które lekarz Krystyna Wojsa-Kuziemska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Krystyna Wojsa-Kuziemska umów się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Sopot (woj. pomorskie), Krystyna Wojsa-Kuziemska przyjmuje w placówce Medycyna Specjalistyczna, ul. Grunwaldzka 36 A. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (endokrynolog)
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięSopot - znani lekarze

Bogusław Mikaszewski laryngolog, Magdalena Kaczoruk stomatolog, Maria Stepowicz dermatolog, Ewa Torbicz internista, Maria Starnawska lekarz medycyny pracy, Elżbieta Dudzińska neurolog, Jacek Irzyłowski weterynarz, Janusz Kuszewski chirurg, Sylwia Gulkowska ginekolog, Jolanta Brząkała-Brunka ginekolog, Ryszard Karakiewicz chirurg, Paweł Pytlarz psychiatra, Elżbieta Grubska-Suchanek dermatolog, Jarosław Szady chirurg, Krystyna Koturbasz psycholog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Sopot?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza